غزاله وکیلی متولد 1365 در شهر رشت است. وی فارغ التحصیل رشته معمارى داخلى در مقطع کارشناسی از دانشگاه آزاد می باشد. خانم وکیلی بازیگری را از سال ۸۹ با کلاس های آزاد بازیگری زنده یاد استاد حمید سمندریان شروع کرده و به طور حرفه ای وارد عرصه بازیگری شده است. در تانما با بیوگرافی غزاله وکیلی بیشتر آشنا شوید.

غزاله وکیلی

زندگینامه غزاله وکیلی

زندگینامه غزاله وکیلی

غزاله وکیلی علاوه بر بازیگری در زمینه طراحی و نقاشی نیز فعالیت داشته و نمایشگاه هایی نیز در این رابطه برگزار کرده است. او با بازی در فیلم گزارش یک جشن به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا در سال ۸۹ وارد سینما شد و بعد از آن در آثاری چون صبح میشه و تله فیلم شب سال نو و ….نیز ایفای نقش کرده است.

غزاله وکیلی در گزارش یک جشن که به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا بود ایفای نقش کرد و در این فیلم کنار هنرمندهای باسابقه و پیشکسوت تجربه های بسیاری کشف کرد.

ایشان در مهمترین تجربه هنری خود در تلویزیون در سریال آخر خط بازی کرده است سریالی به کارگردانی علی مسعودی که در آن در کنار بازیگرانی همچون شهین تسلیمی ، محمدرضا هدایتی ، عباس جمشیدی فر ، امیر نوری ، کمند امیرسلیمانی ، اشکان اشتیاق و … ایفای نقش می کند.

سریال آخر خط روایتی از ماجرای دو پسرخاله است که با شیطنت های زیادشان خانواده ها را به ستوه آورده اند و بعد از ارتکاب جرمی که به زندان رفتنشان منجر شد به فکر مهاجرت از ایران می افتند.

ازدواج غزاله وکیلی

از وضعیت ازدواج و همسر غزاله وکیلی اطلاعات دقیقی در دست نیست.

آثار غزاله وکیلی

سینمایی

تله فیلم

  • شب سال نو (سعید ابراهیمی فر – ۱۳۹۰)

سریال

  • آخرین بازی (حسین سهیلی زاده – ۱۳۹۳)
  • آخرخط ( علی مسعودی - ۱۳۹۸)

اینستاگرام غزاله وکیلی

به خاطر علاقه خانوم وکیلی به کتاب و کتابخوانی ، ایشان صفحه اینستاگرام خود را به پیج کتاب و کتابخوانی تبدیل کرده و با معرفی کتاب های نویسندگان مطرح داخلی و خارجی به ترویج فرهنگ کتابخوانی مشغول است.

تصاویر غزاله وکیلی

غزاله وکیلی

غزاله وکیلی در برف

غزاله وکیلی

عکسی از غزاله وکیلی

غزاله وکیلی

غزاله وکیلی در سریال آخر خط

غزاله وکیلی

غزاله وکیلی در پشت صحنه ی سریال آخرین بازی

غزاله وکیلی

استایل متفاوت غزاله وکیلی

غزاله وکیلی

عکسهای متفاوت از غزاله وکیلی

غزاله وکیلی

سلفی غزاله وکیلی و برادرش

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید