فرناز رهنما در سریال بچه مهندس ۳ ایفای نقش کرده است و یکی از بازیگران خوب تلوزیون شناخته می شود. وی متولد مهرماه ۱۳۶۰ در اصفهان است. وی فارغ التحصیل لیسانس رشته نمایش از دانشگاه هنر و معماری بوده و سال ها در رشته ووشو فعالیت کرده است.

بیوگرافی فرناز رهنما

بیوگرافی فرناز رهنما

بیوگرافی فرناز رهنما


فرناز رهنما به عنوان یک بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون معرفی می شود. او با بازی در سریال ساختمان پزشکان به شهرت زیادی دست یافته است. فرناز رهنما به کافه گردی، نقاشی و مسافرت علاقه زیادی دارد و در سال ۱۳۷۹ زمانی که وی ۱۹ ساله بود وارد رشته بازیگری شده و پدر او به شدت در این، وی را حمایت کرده است. وی در کلاس های بازیگری حمید سمندریان نیز شرکت کرده است .

او به شدت علاقه مند و اهل مسافرت است. خانم رهنما از نوجوانی ورزش ووشو را تکرار کرده و تا امروز نیز آن را ترک نکرده است.

خانواده فرناز رهنما

خانواده فرناز رهنما

با توجه به شباهت فامیلی او با خانم بهاره رهنما ، بسیاری معتقدند که این دو نسبت فامیلی دارند اما باید بگوییم که ایشان هیچ نسبتی با خانم بهاره رهنما ندارد و تنها نام خانوادگی آنها به هم شبیه است. جالب است بدانید که فرناز رهنما خصوصیات اخلاقی متفاوتی دارد و همواره در تلاش است تا رضایت اطرافیان خود را جلب کند. او در یکی از مصاحبه های خود اعلام کرده که خرید کفش و عطر، از خریدهای مورد علاقه اش به شمار می رود. پدر خانم فرناز رهنما چند سالیست که فوت کرده است و او دارای یک خواهر به نام نوشین می باشد.

زندگینامه فرناز رهنما و ورود به بازیگری:


پس از انتخاب رشته بازیگری توسط خانم رهنما وی در کلاس های بازیگری استاد سمندریان شرکت کرد و در سال ۱۳۸۴ با نمایش چشم اندازی از پل اولین اجرای موفق خود را داشت. در سال ۱۳۸۹ و در سریال ساختمان پزشکان به شهرت رسید و هم اکنون نیز نقش تینا وصال در سریال بچه مهندس 3 را به عهده دارد.

عکس اینستاگرامی فرناز رهنما

عکس اینستاگرامی فرناز رهنما

ازدواج فرناز رهنما


فرناز رهنما از ۲۰ سالگی با همسر خود آشنا شده است. همسر فرناز رهنما کیارش اعتماد سیفی می باشد که به آهنگساز مشغول است. آشنایی فرناز رهنما با کیارش اعتمادی توسط برادر همسرش بود. چراکه بهاره رهنما با برادر همسرش در یک دانشگاه درس می خواند و از همین طریق با هم آشنا شدند. فرناز رهنما و همسرش هر دو ورزش مشترک ووشو را انجام می دهند و همواره در حال سفر کردن هستند .

فرناز رهنما در تئاتر

فرناز رهنما در تئاتر

خانم رهنما همواره در مصاحبه های خود از حمایت مادر و پدر خود عنوان کرده است و در ادامه نیز همسر خود را حمایتگری واقعی در این راه می داند.
فرناز رهنما و همسرش از حدود ۱۵ سال پیش با هم آشنا هستند و شش سال از ازدواج آنها می گذرد، این دو همچنان پایبند صداقت و احترام بوده و همواره زندگی پر شاد و نشاطی را دارند.

آثار فرناز رهنما


فرناز رهنما در فیلم های سینمایی و مجموعه های تلویزیونی مختلفی بازی کرده است که معروف ترین آنها را می توان سریال ساختمان پزشکان دانست. البته که بازی در سریال های دیگر نیز توسط این بازیگر حرفه ای صورت پذیرفته که از جمله آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد .

فرناز رهنما

فرناز رهنما

فیلم های سینمایی :

 • یک، دو، یک (1389)
 • چیزهایی هست که نمی دانی(1389)
 • بعد از ظهر سگی (1388)
 • اقلیما (1385)

سریال های تلویزیونی :

 • بچه مهندس(1399)
 • هشت و نیم دقیقه (1395)
 • یادداشت های یک زن خانه دار (1394 مسعود کرامتی)
 • هفت سنگ (رمضان 1393 علیرضا بذرافشان)
 • ساختمان پزشکان (1389 سروش صحت )
 • مأمور بدرقه (رمضان 1387 سعید سلطانی)
 • زیر زمین (رمضان 1385 علیرضا افخمی)
 • بررسی یک پرونده (1381 علاءالدین رحیمی)

اینستاگرام فرناز رهنما


خانم رهنما در اینستاگرام نیز فعالیت دارد و صفحه او نسبتاً فعال است. او در این صفحه اینستاگرامی، عکس های شخصی و عکس های کارهایش را منتشر می کند و آدرس صفحه اینستاگرام او farnazrahnama می باشد.

سریال بچه مهندس 3

سریال بچه مهندس 3

تصاویر فرناز رهنما


اینستاگرام فرناز رهنما

اینستاگرام فرناز رهنما

فرناز رهنما در بچه مهندس 3

فرناز رهنما در بچه مهندس 3

تینا وصال در بچه مهندس 3

تینا وصال در بچه مهندس 3

زندگینامه فرناز رهنما

زندگینامه فرناز رهنما

فرناز رهنما در ساختمان پزشکان

فرناز رهنما در ساختمان پزشکان

فرناز رهنما

فرناز رهنما

فرناز رهنما و دوستانش

فرناز رهنما و دوستانش

آیا این مطلب مفید بود؟ 6
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید