محبوبه اسدی متولد ۸ اردیبهشت سال ۱۳۶۵ در تهران است. وی فارغ التحصیل رشته روانشناسی و بازیگری می باشد. او دوره های کارگردانی را در کانون سینماگران جوان ، دوره های فیلمنامه نویسی را در انجمن سینماگران جوان و دوره های بازیگری را در علوم سینمایی طی کرده است. وی علاوه بر بازیگری و فعالیت در حوزه روانشناسی، بازیگری را نیز در موسسه های خصوصی تدریس می کند. در تانما با بیوگرافی محبوبه اسدی بیشتر آشنا شوید.

محبوبه اسدی

بیوگرافی محبوبه اسدی

زندگینامه محبوبه اسدی

محبوبه اسدی در دو رشته بازیگری و روان شناسی درس خوانده و کار بازیگری را بر اساس علاقه ای که از کودکی داشته است دنبال کرده و علاوه بر تحصیلات دانشگاهی از کلاس های آزاد کارگردانی و فیلمنامه نویسی کانون سینماگران جوان و کلاس های بازیگری موسسه علوم سینمایی نیز بهره مند شده است.

این بازیگر در زمینه کارگردانی و نویسندگی فیلمنامه نیز تجربیاتی کسب کرده و کارگردانی دو فیلم کوتاه به نام های «کافه پناه» و «سبز» را بر عهده داشته است.

در سریال کلبه ای در مه چه می گذرد

نقش گل صنم در سریال کلبه ای در مه اولین تجربه تلویزیونی محبوبه اسدی است. گل صنم ندیمه همسر برزو خان ​​است و محبوبه اسدی خیلی خوب توانست نقش این زن را بازی کند. حضور در سریالی مانند کلبه ای در مه که مجموعه ای خوش ساخت با عوامل حرفه ای است را می توان گامی جدید و محکم در کارنامه هنری اسدی دانست.

داستان سریال کلبه ای در مه داستانی درام و اجتماعی دارد. این سریال در شمال کشور تصویر برداری شده است. داستان سریال درباره زن و شوهری است که زندگی شان دستخوش اتفاقات و حوادثی می شود. که نقش زن را رزیتا غفاری ایفا می کند و نقش مرد را سام قریبیان ایفا می کند.

سریال کلبه ای در مه درباره روستایی در گیلان است که یک معدن مهم هم دارد. فردی غریبه در زمستان سال ۱۳۵۷ به آنجا می رود و وقایعی رخ می دهد. این اتفاقات در اوایل انقلاب اسلامی رخ می دهد.

محبوبه اسدی همچنین موسس و مدیر عامل دو موسسه سینمایی «رهاورد فیلم» و موسسه «تصویر سازان فروغ زمان» است و همچنین به تدریس بازیگری و شخصیت پردازی نقش می پردازد.

از محبوبه اسدی بیشتر بدانیم

چنانچه گفته شد سریال تلویزیونی کلبه ای در مه نخستین سریال تلویزیونی محبوبه اسدی است هم چنین اطلاعاتی از همسر محبوبه اسدی و ازدواج او در دسترس نیست . گفتنی است که اینستاگرام محبوبه اسدی به نشانی mahboobeh___asadi@ فعال است .

آثار محبوبه اسدی

سریال

 • 1400 کلبه ای در مه (حسن لفافیان)

سینمایی

 • خانه ابری (محمود طاهری)
 • پاگچی (محمد زنگنه)
 • طوسی چرک تاب (یاسر عرب)

بازیگری فیلم کوتاه

 • عینک دودی (علیرضا باصفا)
 • من و من (سهیل وفایی)
 • تنهایی ملینا (مجتبی هلیلی)
 • اقیانوس آب (سمانه هادی افضل)
 • خاموشی (رحمت عنایت)

کارگردانی فیلم های کوتاه

 • کافه پناه
 • سبز

تصاویر محبوبه اسدی

محبوبه اسدی

تولد محبوبه اسدی

محبوبه اسدی

محبوبه اسدی در پشت صحنه سریال کلبه ای در مه

محبوبه اسدی

محبوبه اسدی در کنار ساحل

محبوبه اسدی

محبوبه اسدی در تئاتر

محبوبه اسدی

بازیگر نقش گل صنم در سریال کلبه ای در مه

محبوبه اسدی

محبوبه اسدی در سریال کلبه ای در مه

محبوبه اسدی

محبوبه اسدی و رزیتا غفاری

آیا این مطلب مفید بود؟ 1
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید