محمود خسرو منش در 14 اردیبهشت سال 1370 در بیرجند به دنیا آمده است. وی فارغ التحصیل کارشناسی رشته تربیت بدنی از دانشگاه پیام نور بیرجند است.در تانما با بیوگرافی محمود خسرو منش هنرمند تازه کار و جوان بیشتر آشنا شوید.

محمود خسرو منش

زندگینامه محمود خسرو منش

زندگینامه محمود خسرو منش

محمود خسرومنش در یک خانواده فرهنگی و 5 نفره به دنیا آمده و پدر و مادرش هر دو معلم بازنشسته هستند، یک خواهر و یک برادر بزرگ تر از خود دارد. محمود در تهران ساکن است، اما برای دیدار خانواده و پدر و مادرش به بیرجند نیز سفر می کند.

خسرومنش از زمان تحصیل در تئاتر دانشجویی کار کرده و یکی بازیگران با سابقه و به نام آشنای بیرجند می باشد. وی فعالیت هنری خود را از کلاس های بازیگری در زادگاهش زیر نظر اساتید کارآزموده بازیگری مانند آقای محمد براتی به مدت ۳ سال گذرانده و تا به حال چند نمایش را در گروه های مختلف اعم از عروسکی و جدی زیر نظر کارگردانان بنام آشنا مانند عباس زاده و حسینی در بیرجند به عنوان نقش اول بازی کرده است.

محمود خسرومنش در فراخوانی که تهیه کننده سریال بچه مهندس، آقای غفاری داده بود این فرصت را به دست آورد که تست بازیگری بدهد و توانست نظر کارگردان مجموعه را به خود جلب کند و در نقش قاسم به ایفای نقش بپردازد.
محمود خسرومنش به رشته های ورزشی والیبال و فوتبال علاقمند است و به طور حرفه ای در دوران مدرسه این رشته ها را دنبال می کرده ولی پس از ورود به عرصه بازیگری فعالیت ورزشی او کمتر شده است. محمود فعالیتش را ابتدا با شرکت در کلاس های بازیگری محمد براتی شروع کرد. وی ابتدا تئاتر کار می کرد تا اینکه با کارهای استند آپ در بیرجند دیده شد.

او برای اولین بار در سال 1397 با فیلم کوتاه رمضو خونی جلوی دوربین رفت.

ازدواج محمود خسرو منش

محمود خسرومنش هنوز ازدواج نکرده و مجرد است

آثار محمود خسرو منش

سریال

  • بچه مهندس 3 (1399)

اینستاگرام محمود خسرو منش

محمود خسرو منش از بازیگران فعال در شبکه اجتماعی به ویژه اینستاگرام است و mahmood.khosromanes70 نشانی اینستاگرام محمود خسرو منش است.

تصاویر محمود خسرو منش

محمود خسرو منش

محمود خسرو منش با عوامل سریال بچه مهندس

محمود خسرو منش

محمود خسرو منش در اینستاگرام

محمود خسرو منش

محمود خسرو منش در سریال بچه مهندس 3

محمود خسرو منش

قاسم در سریال بچه مهندس 3

آیا این مطلب مفید بود؟ 41
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید