مرتضی امینی تبار یک جوان دهه هشتادی است که بازیگری را با تئاتر شروع کرده است که سابقه بازی در نمایش های مختلف دارد. او این روزها در حال نقش آفرینی در سریال زخم کاری است و در نخستین تجربه بازیگری خود در عرصه تصویر توانسته است عملکرد قابل قبولی داشته باشد. در تانما با بیوگرافی مرتضی امینی تبار بیشتر آشنا شوید.

مرتضی امینی تبار

بیوگرافی مرتضی امینی تبار

زندگینامه مرتضی امینی تبار

مرتضی امینی تبار از کودکی بازیگری را بسیار دوست داشت و کار تئاتر می کرد اما به صورت حرفه ای دو سال است که تئاتر بازی می کند.

مرتضی امینی تبار یکی از بازیگران اصلی در سریال زخم کاری است. او بعد از بازی در چند تئاتر به محمدحسین مهدویان برای بازی در نقش میثم معرفی شد و بعد از گذراندن تست های سختگیرانه محمدحسین مهدویان برای بازی در سریال زخم کاری انتخاب شد. او در سریال زخم کاری با رعنا آزادی ور ، جواد عزتی ، سیاوش طهمورث ، مه لقا باقری و ... هم بازی شده است. نقش مقابل مرتضی امینی تبار را در این سریال سارا حاتمی بازی می کند.

نمایش "چهل لُم" به نویسندگی و کارگردانی "سید امیر پیشوایی" یکی از کارهای مرتضی امینی تبار است که بسیار مورد توجه قرار گرفت.

در سریال زخم کاری چه می گذرد

مرتضی امینی تبار در سریال زخم کاری در نقش میثم پسر مالک است. میثم عاشق مائده دختر ناصر است و آنها روزهای عاشقانه را در حالی پشت سر می گذارند که نمی دانند پدرانشان با هم دشمن هستند و مالک عموجان پدر بزرگ مائده را به قتل رسانده است.

سیاوش طهمورث نقش عموجان پدر بزرگ مائده را در این سریال بازی می کرد که رابطه عاشقانه میثم و مائده را به رسمیت شناخت و به خاطر منافعی که در این رابطه داشت سعی کرد آنها را در این رابطه کمک کند.

میثم در سریال زخم کاری قرار بود به کمک عموجان همراه مائده به لندن برود و در آنجا درس بخواند و مدیریت هلدینگ بزرگی که عموجان صاحب آن است را بر عهده بگیرد.

از مرتضی امینی تبار بیشتر بدانیم

چنانچه گفته شد سریال نمایش خانگی زخم کاری نخستین فعالیت رسمی و حرفه ای مرتضی امینی تبار است و از دیگر آثار مرتضی امینی تبار در عرصه تئاتر اطلاعاتی در دست نیست هم چنین اطلاعاتی از همسر مرتضی امینی تبار و ازدواج او در دسترس نیست . گفتنی است که اینستاگرام مرتضی امینی تبار به نشانی morteza-amini-tabar فعال است .

تصاویر مرتضی امینی تبار

مرتضی امینی تبار

عکسی از مرتضی امینی تبار

مرتضی امینی تبار

مرتضی امینی تبار در کنار اشکان خطیبی

مرتضی امینی تبار

بازیگر نقش میثم درسریال زخم کاری

مرتضی امینی تبار

مرتضی امینی تبار در سریال زخم کاری

آیا این مطلب مفید بود؟ 9
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید