معصومه رحمانی  از بازیگران جوان کشور است که در سینمایی  ابد و یک روز حضور داشته است او  متولد سال 1365 است و   بازیگر سینما ، تلویزیون و تئاتر بوده که از دوران کودکی وارد این عرصه شده و یک برادر و یک خواهر بزرگ تر از خودش دارد.بازی  معصومه رحمانی در ابد و یک روز بود که او را  به شهرت زیادی رساند و  این فیلم از  فیلم های پرفروش ها سینمای  ایران بوده است. در ادامه به بررسی بیوگرافی معصومه رحمانی می پردازیم.

معصومه رحمانی در اواخر سال 75 بود که وارد عرصه هنر شد و در تئاتر و سریال های مختلف نقش بازی کرده است و از جمله نقش های وی می توان به نقش دختر پایین شهری در نمایش یوبیتسومه، زن رمانتیک و پراحساس در نمایش قیطریه، نقش زن کارگر در سینما های من از جمله آثار شاخص این بازیگر به شمار می رود. از جمله نقش های جدید او می توان به نقشش در سریال شرایط خاص اشاره کرد که معصومه رحمانی در شرایط خاص در کنار کامبیز دیرباز و بهرام افشاری ، نقش بازی می کند.

نگاهی به جوایز معصومه رحمانی

معصومه رحمانی

معصومه رحمانی

معصومه رحمانی بازیگر سینما و تلویزیون و تئاتر

معصومه رحمانی بازیگر سینما و تلویزیون و تئاتر

معصومه رحمانی، جایزه جشنواره بین المللی تئاتر فجر را برای برترین بازیگری زن دریافت کرده است که این جایزه مربوط به نقش لیلا در ابد و یک روز می شود.جالب است بدانید که وی در فیلم هایی مثل شکوه تنهایی ، ترانه ‌های قدیمی، شب سال نو و هامون و باز نوشتن در تاریکی و بیداری در خواب هزار من حضور فعال و تاثیر گذاری داشته است. او می گوید که همه چیز برایش به تئاتر ختم می گردد و این سال ها در سینمها هم حضور متفاوتی داشته است و از نظر خانم رحمانی، سینما هم جذابیت خاص خود را داراست. او نزدیک به یک دهه است که به صورت مستمر در تئاتر حضور دارد و در این راستا نیز پیشرفت های قابل توجهی داشته است که معتقد است که همواره تلاش کرده در قاب های متفاوتی ظاهر شود و از درجا زدن خوشش نمی آید چرا که اجرای نقش های خاص تر را بیشتر دوست دارد.

معصومه رحمانی در تئاتر

معصومه رحمانی در تئاتر

معصومه رحمانی و جایزه وی

معصومه رحمانی و جایزه وی

در خصوص وضعیت تاهل معصومه رحمانی، اطلاعاتی در دسترس نیست. ریحانه در شرایط خاص، نقش معصومه رحمانی است که در این سریال با بازیگرانی چون کامبیز دیرباز، بهرام افشاری، پروانه معصومی، نادر سلیمانی، سیروس گرجستانی ، کاظم سیاحی ، مریم سعادت ، سوگل قلاتیان، صحرا اسدالهی، مصطفی ساسانی ، وحید آقاپور، اسدالله یکتا و  شهره سلطانی  همبازی است. معصومه رحمانی با بازی در سریال شرایط خاص ، دنیای جدیدی از بازیگری را تجربه کرده است چرا که نقش وی کاملا متفاوت با دیگر بازی هایش و سریالی کمدی را ایجاد کرده است. از جمله فیلم هایی که معصومه رحمانی در کارنامه خود دارد می توان به وجه حامل ، فیلم نیمه بلند فشارخون و آبروی از دست رفته آقای صادقی اشاره کرد. وی گفته است که از ابتدای بازیگری، نه به دنبال شهرت و نه ثروت بوده است بلکه تنها به این هنر فکر کرده و به دنبال یادگیری رفته است.

بیوگرافی معصومه رحمانی

بیوگرافی معصومه رحمانی

معصومه رحمانی و دیگر بازیگران

معصومه رحمانی و دیگر بازیگران

معصومه رحمانی

معصومه رحمانی

آیا این مطلب مفید بود؟ 1
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید