ملیسا ذاکری متولد 22 شهریور سال 1371 در تهران است. وی فارغ التحصیل رشته بازیگری از دانشگاه سوره می باشد، او با اینکه چند سالیست پا به عرصه هنر نهاده ولی توانسته در کنار بازیگران مطرح زیادی ایفای نقش کند و به خوبی بدرخشد. نام ذاکری در میان نامزدهای بهترین بازیگر نقش اول زن در جشنواره فجر سی و نه به چشم می خورد.در تانما با بیوگرافی ملیسا ذاکری بیشتر آشنا شوید.

ملیسا ذاکری

کودکی ملیسا ذاکری در آغوش مادرش

زندگینامه ملیسا ذاکری

ملیسا ذاکری اصالتا از طرف پدر و مادری اهل دشت مشا واقع در دماوند است، اهل گیاهخواری می باشد و ورزش به حرکات موزون و یا همان رقص علمی می پردازد.

ملیسا ذاکری علاوه بر تحصیلات آکادمیک دانشگاهی، دوره های آموزش بازیگری را در موسسه کارنامه گذراند. وی پس از آشنایی با هاتف علیمردانی در سال ۱۳۹۲ برای اولین بار در فیلم سینمایی مردن به وقت شهریور ایفای نقش نمود. اما نقشی که کمی مورد توجه قرار گرفت نقش نسیبه در فیلم سینمایی کوچه بی نام است. وی در این فیلم همبازی بازیگران مشهوری همچون باران کوثری و فرهاد اصلانی بود.

البته ملیسا ذاکری با بازی در فیلم روایت ناپدید شدن مریم در جشنواره فیلم فجر نیز حضور پیدا کرد. وی در سال ۱۳۹۵ با نقش آفرینی در فیلم سینمایی آباجان ساخته هاتف علیمردانی همبازی بازیگران مشهوری همچون حمیدرضا آذرنگ ، شبنم مقدمی و فاطمه معتمدآریا بوده است.

ذاکری از فارغ التحصیلان هنرستان سوره است، او پس پایان دوره هنرستان به آکادمی رفت که با این موسسه کار می کردند و کارهای دانشجویی زیادی انجام داده است. پس از آن به موسسه کارنامه رفته و اولین بار به صورت حرفه ای در فیلم مردی که حذف شد بازی کرد, سپس در کوچه بی نام در سال 93 و آباجان در سال 95 به ایفای نقش پرداخت.

آغاز همکاری او با آقای علیمردانی (کارگردان) با معرفی موسسه بازیگری به ایشان برای فیلم مردن به وقت شهریور که او یک نقش جزئی در آن فیلم داشت شروع شد، سپس در فیلم کوچه ای بی نام ایشان حضور داشت که اصلا با همین فیلم به سینمای ایران معرفی شد.

آباجان فیلم تحسین شده به کارگردانی، نویسندگی و تهیه کنندگی هاتف علیمردانی محصول سال ۱۳۹۵ است که ملیسا ذاکری در این فیلم نقش یک دختر ترک زبان را ایفا کرده است.

ازدواج ملیسا ذاکری

ملیسا ذاکری در حال حاضر ازدواج نکرده و مجرد است. در مورد ازدواج وی شایعات زیادی در فضای مجازی منتشر شد اما هیچ کدام صحت ندارد.

آثار ملیسا ذاکری

سینمایی

  • 1399 من,زهره (سیامک ابراهیمی)
  • 1398 ستاره بازی (هاتف علیمردانی)
  • 1395 مادری (رقیه توکلی)
  • 1395 آباجان (هاتف علیمردانی)
  • 1393 کوچه بی نام (هاتف علیمردانی)
  • 1393 مردی که اسب شد (امیرحسین ثقفی)
  • 1392 روایت ناپدید شدن مریم (محمدرضا لطفی)
  • 1392 امروز (رضا میرکریمی)
  • 1392 مردن به وقت شهریور (هاتف علیمردانی)
  • 1390 محرمانه تهران (مهدی فیوضی)

نمایش خانگی

اینستاگرام ملیسا ذاکری

ملیسا ذاکری از هنرمندان فعال در شبکه اجتماعی به ویژه اینستاگرام است و melisazakeri نشانی پیج اینستاگرام ملیسا ذاکری است.

تصاویر ملیسا ذاکری

ملیسا ذاکری

ملیسا ذاکری در سینمایی ستاره بازی

ملیسا ذاکری

عکسی از ملیسا ذاکری

ملیسا ذاکری

ملیسا ذاکری در سریال سالهای دور از خانه

ملیسا ذاکری

ملیسا ذاکری در کنار هنرمندان به نام در پشت صحنه آباجان

ملیسا ذاکری

ملیسا ذاکری در سینمایی مردن به وقت شهریور

ملیسا ذاکری

ملیسا ذاکری در سینمایی آباجان

ملیسا ذاکری

ملیسا ذاکری در سینمایی کوچه بی نام

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید