مهتاب اکبری متولد 2 اردیبهشت 1369 در تهران است. وی فارغ التحصیل از دانشگاه سوره گرایش کارگردانی می باشد. خانم اکبری کلاس های بازیگری را در کنار هومن سیدی گذرانده است. در تانما با بیوگرافی مهتاب اکبری بیشتر آشنا شوید.

مهتاب اکبری

زندگینامه مهتاب اکبری

زندگینامه مهتاب اکبری

مهتاب اکبری یک خواهر دارد که ازدواج کرده و در خانواده چهار نفره به دنیا آمده که علاقه اش به بازیگری و هنر سبب شد تا خانم اکبری در سال ۸۹ به دنبال رشته بازیگری وارد دانشگاه سوره شود. این بازیگر فعالیت های جدی خود را با انجام کارها و تئاتر های دانشجویی از دانشگاه سوره آغاز نمود. و به گفته خود باور نکردنی است که در اولین سال های بازیگری خود در تلویزیون سینمای ایران راه پیدا کند.

مهتاب اکبری توانست پس از گذشت چند ماه در کلاس های هومن سیدی به منظور گذراندن دوره های بازیگری حضور داشته باشد. خانم اکبری به مدت ۳ ماه در این کلاس ها فنون بازیگری را آموخته و سپس در سال ۹۶ به وسیله ی یکی از آشنایانش برای دادن تست در یکی از سریال های همایون اسعدیان حاضر شد، این کارگردان برجسته کشورمان با تست گرفتن از خانم اکبری آن را به عنوان یکی از بازیگران سریال گرگ و میش انتخاب نمود و مهتاب اکبری در مدت زمان کوتاهی به تلویزیون سینمای ایران راه پیدا نمود.

مهتاب اکبری همانند دیگر بازیگران برجسته کشور ایران آرزوی موفقیت و پیشرفت در عرصه هنر را دارد و ایشان بیان کردند که تمام سختی های پشت سر گذاشته در طول ۸ سال ارزش همکاری با کارگردان ماهری چون آقای همایون اسعدیان را دارد.

اگر چه خانم اکبری هیچگاه فکر نمی کرد به این زودی ستاره ای از بازیگران سینمای ایران گردد اما همیشه آرزو داشته تا در کوتاهترین زمان ممکن خود را به تلویزیون و هنر ایران معرفی نماید از این رو با تلاش های بی وقفه و شرکت در کلاس های بازیگری در زمانی باورنکردنی توانست توجه کارگردان مشهوری چون همایون اسعدیان را به سمت خود جلب کرده و در تلویزیون ایران هنرنمایی کند.

مهتاب اکبری

عکسی از مهتاب اکبری

مهتاب اکبری از جمله بازیگران نوظهور و جدید برشمرده شده که در مدت زمان کوتاهی توانسته جلوی لنز دوربین خبرنگاران حاضر شود اما در برداشت اولیه ای که می توان از شخصیت وی فهمید این بوده که خانم اکبری بسیار مثبت اندیش و مهربان است و علاقه چندانی به حاضر شدن در حواشی ها را ندارد.

مهتاب در صفحات مجازی و پست های اینستاگرامی خود از برابری جنسی صحبت کرده و اذعان دارد که مردان و زنان در جامعه می بایست یک امتیاز داشته باشند. ایشان بیان کرده اند همان گونه که زنان در زندگی به مردان وابسته هستند مردان نیز به زنان جامعه وابسته می باشند.

که با توجه به پست های اینستاگرامی خانم اکبری می توان چنین برداشت کرد که مهتاب اکبری ترویج شاد زیستن و ایجاد فرهنگ شادی را در میان مردم یک ملت خواستار است.

مهتاب طبیعت های بکر و کویر را بهترین مکان برای تفریح و گردشگری می داند. این بازیگر برجسته موفقیت خود را مدیون حمایت های پدر و مادر و همچنین همکاری و مشاوره های کلاس های هومن سیدی دانسته و مفتخر است که با داشتن سن کم و داشتن تجربه ی اندک توانسته همپای بازیگران مشهوری در سریال گرگ و میش ایفای نقش داشته باشد.

کارگردان شناخته شده کشورمان آقای همایون اسعدیان مهتاب اکبری را یکی از بازیگران معروف و سرشناس نسل های آینده دانسته و امیدوار است تا در فیلم ها و سریال های بیشماری ایفای نقش داشته باشد. اگر چه خانم اکبری از کودکی علاقه زیادی به شرکت در تئاتر ها و حضور در سینماها را داشته است اما اوج رسیدن به آرزوهایش را در روزهایی بیان کرده که بعد از تست بازیگری از طرف آقای همایون اسعدیان برای بازیگر تلویزیونی انتخاب شده است.

این بازیگر جوان توانسته در مدت زمان کمی خود را به علاقمندان تلویزیون و هنر معرفی کرده و جایگاه خود را برای گام های بعدی محکم کند. مهتاب اکبری بر این باور بوده که برای پایه ریزی موفقیت های بیشمار در آینده لازم است از دوران نوجوانی و جوانی برنامه ریزی های دقیقی صورت گرفته و برای اجرا و رسیدن به اهداف خود تلاش های قابل توجهی انجام داد. البته حیطه ی کار بازیگری از جمله مشاغلی است که بحث علاقه و هنرمندی در آن تاثیر بسیاری داشته و همکاری با کارگردان مهم و برجسته در محقق شدن آرزوها بسیار حائز اهمیت است.

ازدواج مهتاب اکبری

این خانم هنرمند همچنان مجرد بوده و هنوز ازدواج نکرده است.

مهتاب اکبری

خانواده مهتاب اکبری

آثار مهتاب اکبری

سریال

  • 1397 گرگ و میش (همایون اسعدیان)

اینستاگرام مهتاب اکبری

مهتاب اکبری از هنرمندان فعال در شبکه اجتماعی به ویژه اینستاگرام است و mahtabakbari_fan نشانی اینستاگرام مهتاب اکبری است.

تصاویر مهتاب اکبری

مهتاب اکبری

عکس اینستاگرامی از مهتاب اکبری

مهتاب اکبری

مهتاب اکبری و دوستش

مهتاب اکبری

مهتاب اکبری در کنار عوامل سریال لحظه گرگ و میش

مهتاب اکبری

مهتاب اکبری در سریال لحظه گرگ و میش

مهتاب اکبری

سوگند در سریال لحظه گرگ و میش

مهتاب اکبری

مهتاب اکبری در اینستاگرام

مهتاب اکبری

مهتاب اکبری در کنار مادربزرگ

مهتاب اکبری

عکسی از مهتاب اکبری

آیا این مطلب مفید بود؟ 4
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید