بیوگرافی میلاد حسین پور

میلاد حسین پور در 4 آبان 1380 در شهرستان آستانه اشرفیه به دنیا آمد. دیپلم علوم انسانی و دانشجوی رشته ی بازیگری است. وی از سنین کم بازیگری را شروع کرد و تا کنون به فعالیت خود ادامه داده است. او با بازیگرانی چون نوید محمد زاده و ساره بیات همبازی بوده و در آثاری چون سینمایی ناهید و سکوت رعنا نقش آفرینی کرده است. جدیدترین اثری که وی در آن حضور دارد سریال وارش است. با توجه به سن و سال میلاد حسین پور می توان گفت که تا کنون با توجه به تعداد آثاری که وی در آن ایفای نقش کرده، آینده درخشانی می تواند داشته باشد.

میلاد حسین پور

میلاد حسین پور

زندگی هنری

سال 93 سال پرکاری برای میلاد حسین پور بود. وی در این سال در آثاری چون فیلم سکوت رعنا، ناهید و سریال گذر از رنج ها ایفای نقش کرده .سریال گذر از رنج ها مجموعه درام تلویزیونی تاریخی، اجتماعی، سیاسی به کار گردانی فریدون حسن پور است که در ۳۶ قسمت از شبکه یک پخش شد.

میلاد حسین پور در سریال گذر از رنج ها با بازیگرانی مثل شیوا طاهری ، بیژن امکانیان، بابک حمیدیان ، پیام دهکردی، جعفر دهقان، مهران رجبی ، داود فتحعلی بیگی و مجید پتکی هم بازی بود.

حسین پور در فیلم سکوت رعنا با بازیگرانی چون علیرضا عباسی, اکبر پورپاک نیا, محمد نوری, علی علیجانپور, بهمن حقیقی, مجید نیکی, همبازی بود.

میلاد حسین پور

میلاد حسین پور در سریال گذر از رنج ها

سینمایی ناهید ناهید فیلمی به کارگردانی آیدا پناهنده و نویسندگی مشترک با ارسلان امیری به تهیه کنندگی بیژن امکانیان ساخته سال ۱۳۹۳ است. این فیلم که منتخب بیش از سی فستیوال فیلم جهانی است در ۲۷ آبان ۱۳۹۴ در سینماهای ایران و از ماه فوریه ۲۰۱۶ در بیش از پنجاه سینمای کشور فرانسه توسط کمپانی ممنتو فیلمز و در اسپانیا (کارامل فیلمز) و یونان (استرادافیلمز) اکران شده است. شرکت نوری پیکچرز پخش کننده جهانی فیلم حق نمایش ناهید را به بیش از پانزده کشور از آسیا، اروپا و آمریکای جنوبی فروخته است.

حسین پور در این فیلم با بازیگرانی چون ساره بیات، پژمان بازغی و نوید محمد زاده همبازی بود.

او در آخرین اثر خود تا کنون بازیگر نقش جاوید در وارش است. سریال وارش یک مجموعه تلویزیونی تاریخی-درام-عاشقانه ایرانی به کارگردانی احمد کاوری است که در در حال حاضر در شبکه سه در حال پخش می باشد. در بخش نخست سریال بخش های مربوط به دهه های ۳۰ و ۴۰ خورشیدی تصویربرداری شد. در بخش دوم قسمت های مربوط به دهه ۵۰ که منتهی به اتفاقات انقلاب و تأثیرات آن بر فضای داستان و سرنوشت شخصیت ها می شود جلوی دوربین می روند. این مجموعه در ۳۰ قسمت ۴۰ دقیقه ای تولید شده است. این سریال اقتباسی از رمان مطرح «مهاجران» هاوارد فاست است.

میلاد حسین پور

میلاد حسین پور و نوید محمد زاده در فیلم ناهید

آثار

سینمایی

  • سکوت رعنا
  • ناهید
  • بلوگا

سریال

  • گذر از رنج ها
  • کوبار
  • روزهای بهتر
  • وارش
  • تله فیلم
  • قدم خیر

اینستاگرام میلاد حسین پور

اینستاگرام مهدی حسین پور با نام کاربری miladhoseinpoor_ فعال است.

تصاویر میلاد حسین پور

میلاد حسین پور

میلاد حسین پورو پژمان بازغی در گذر زمان

میلاد حسین پور

میلاد حسین پور و مصطفی فاضلی

میلاد حسین پور

تصاویر اینستاگرام میلاد حسین پور

میلاد حسین پور

مصطفی فاضلی و میلاد حسین پور در وارش

میلاد حسین پور

میلاد حسین پور

میلاد حسین پور

نوید محمدزاده و میلاد حسین پور در نشست خبری فیلم ناهید

میلاد حسین پور

نوید محمد زاده و میلاد حسین پور

میلاد حسین پور

میلاد حسین پور در سینمایی سکوت رعنا

میلاد حسین پور

میلاد حسین پور و بازیگران سریال وارش

میلاد حسین پور

میلاد حسین پور در سریال وارش

میلاد حسین پور

سینمایی سکوت رعنا از آثار میلاد حسین پور

میلاد حسین پور

نوید محمد زاده و میلاد حسین پور در سینمایی ناهید

آیا این مطلب مفید بود؟ 100
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید