ندا عقیقی متولد 14 خرداد سال 1370 در تهران است. وی فارغ التحصیل رشته گرافیک از دانشگاه هنر می باشد. او با حضور در کلاس های بازیگری و تئاتر وارد دنیای بازیگری شده است. در تانما با بیوگرافی ندا عقیقی بیشتر آشنا شوید.

ندا عقیقی

ندا عقیقی در دوران کودکی

ندا عقیقی

کودکی ندا عقیقی

زندگینامه ندا عقیقی

ندا عقیقی اوقات فراغت خود را با کتاب خواندن پر می کند تفریح با دوستان قدیمی و صمیمی اش را دوست دارد و با آنها بـه تفریح می رود.

عقیقی در دوران کودکی علاقمند بـه هنر بوده و از کودکی دوست داشته کـه بازیگر شود و برای رسیدن بـه آرزویش زحمات بسیار زیادی کشیده اسـت و بدون واسطه و پارتی بازی و فقط بـه کمک استعدادهای خودش توانسته پا بـه عرصه هنرپیشگی بگذارد.

ندا عقیقی بازیگر خوب کشورمان از دوره دبیرستان فعالیت در عرصه هنر را آغاز کرد . وی ابتدا قصد تحصیل در رشته بازیگری را داشت اما به دلایلی نامشخص رشته گرافیک را برای تحصیلات آکادمیک انتخاب کرد. وی با ورود به دانشگاه هنرهای زیبا همیشه در محیط های هنری حضور داشت و با بچه های تئاتر بر روی صحنه تمرین می کردند.

عقیقی به دلیل علاقه اش به حرفه بازیگری در کلاس های آموزش بازیگری و کارگردانی نیز حضور داشت و از آنجا با گروه تئاتر و جناب همایون غنی زاده آشنا شد.

ندا عقیقی فعالیت بازیگری خویش را در تئاتر از سال 1389 آغاز کرده و تا به حال چند نمایش را روی صحنه اجرا نموده است. ندا عقیقی علاوه بر بازیگری در تئاتر و سینما و در مجموعه های تلویزیونی، به عنوان دستیار کارگردان هم فعالیت می کند.

در سال 1395 توسط ویشکا آسایش بازیگر نام آشنای سینما و تلویزیون برای فیلم دارکوب معرفی شد و اولین بار با این فیلم بهروز شعیبی جلوی دوربین رفت.

ندا عقیقی با اجرای نمایشی به نام فهرست توانست توانایی بازیگری خویش را به عموم نشان دهد و علیرضا آرا با دیدن این نمایش او را به گروه سریال عقیق معرفی کرد. سریال عقیق به کارگردانی بهرنگ توفیقی در سال ۱۳۹۶ با نقش آفرینی بازیگرانی مانند شبنم مقدمی ، نسیم ادبی و ندا عقیقی از تلویزیون پخش شد و این نخستین بار بود که ندا از قاب تلویزیون دیده می شد.

گفتنی است اکثر سریال های وی با سعید نعمت الله بوده است زیرا وی در برادر جان , عقیق و زمین گرم حضور دارد.

ندا عقیقی نخستین تجربه سینمایی اش را با نقش آفرینی در فیلم سینمایی دارکوب ساخته بهروز شعیبی بدست آورد. ندا عقیقی از طریق ویشکا آسایش هنرمند مشهور و محبوب ایرانی به گروه کارگردانی این فیلم معرفی شد.

خانم عقیقی دستیاری کارگردان نمایش مشهور لامبورگینی کـه بسیار پر بیننده و با استقبال زیادی از مردم و اهالی هنر رو به رو شد، انجام داده اسـت. ایشان را باید بیشتر بازیگر تئاتر بدانیم، زیرا بدلیل علاقه و دوستی با نمایش زنده وی به طور جدی این هنر را دنبال می کند.

ازدواج ندا عقیقی

از وضعیت ازدواج و همسر ندا عقیقی اطلاعات دقیقی در دست نیست و فعلاً خبری مبنی بر ازدواجش اعلام نشده اسـت.

آثار ندا عقیقی

سریال

  • 1399 زمین گرم (سعید نعمت الله)
  • 1396 عقیق (بهرنگ توفیقی)

سینمایی

فیلم کوتاه

  • کیک تولد

نمایش خانگی

  • 1398 خواب زده (سیروس مقدم)

اینستاگرام ندا عقیقی

ندا عقیقی از هنرمندان فعال در شبکه اجتماعی به ویژه اینستاگرام است و nedaghighi@ نشانی اینستاگرام ندا عقیقی است.

تصاویر ندا عقیقی

ندا عقیقی

ندا عقیقی در سریال زمین گرم

ندا عقیقی

ندا عقیقی در سریال عقیق

ندا عقیقی

عکس اینستاگرامی ندا عقیقی

ندا عقیقی

تولد ندا عقیقی

ندا عقیقی

ندا عقیقی و رامبد جوان

ندا عقیقی

ندا عقیقی در سریال برادر جان

ندا عقیقی

عکسهای بامزه از ندا عقیقی

ندا عقیقی

ندا عقیقی در کیک تولد

ندا عقیقی

ندا عقیقی در کنار ویشکا آسایش

ندا عقیقی

ندا عقیقی در کنار ساغر قناعت

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید