بیوگرافی نورا محقق بازیگر نوظهور

نورا محقق از بازیگران نوظهوری است که این روزها در سریال ملکه گدایان ایفای نقش می کند.کارگردان این سریال حسین سهیلی زاده است که این روزها از شبکه نمایش خانگی در حال پخش است. در مطلب از تانما ضمن آشنایی با سریال ملگه گدایان و داستان آن با بیوگرافی نورا محقق بیشتر آشنا شوید.

نورا محقق

بیوگرافی نورا محقق

زندگینامه نورا محقق

نورا محقق یکی از بازیگران سریال ملکه گدایان است. ملکه گدایان مجموعهٔ نمایش خانگی به کارگردانی حسین سهیلی زاده و به تهیه کنندگی علی طلوعی، محصول سال ۱۳۹۹ است که به صورت اختصاصی توسط شبکهٔ نمایش خانگی فیلیمو پخش می شود. بخش هایی از این سریال در استانبول ترکیه فیلمبرداری شده است. تولید سریال ملکه گدایان از پیش از شیوع کرونا آغاز شد و عمده روزهای تصویربرداری آن در روزهای کرونا ادامه یافت.

داستان سریال ملکه گدایان

داستان سریال ملکه گدایان قصه زندگی پسری شیمیدان به نام البرز است که در آلمان زندگی می کند . خسرو و خورشید پدر و مادر البرز در ایران زندگی می کنند. البرز با دختری ایرانی به نام سارا که برای درمان بیماری پدرش به آلمان آمده، آشنا می شود و با او نامزد می کند. او قرار است در ترکیه با سارا ازدواج کند. همه چیز برای یک مراسم به یادماندنی مهیا است که خبر می رسد پدرش به کما رفته است. البرز با گذشته ای مبهم، از بازگشت به ایران هراس دارد اما برای آخرین ملاقات با پدر، راهی جز بازگشت به ایران ندارد، ولی بنابر مشکلاتی او مجبور است که به صورت قاچاقی به ایران بیاید. با وجود اصرار فراوان مادر البرز برای بازنگشتن او به ایران، البرز تصمیم خود را گرفته است. وقتی او باز می گردد هیچ کس او را نمی شناسد و او را فرهاد بابایی خطاب می کنند و کسی جز قاچاقچی او را به خاطر ندارد ....

ازدواج نورا محقق

از وضعیت ازدواج و همسر نورا محقق اطلاعات دقیقی در دست نیست.

آثار نورا محقق

نمایش خانگی

  • 1399 سریال ملکه گدایان (حسین سهیلی زاده)

اینستاگرام نورا محقق

اطلاعات دقیقی از صفحه اینستاگرام نورا محقق در دسترس نیست .

تصاویر نورا محقق

نورا محقق

نورا محقق بازیگر نوظهور

نورا محقق

عکسی از نورا محقق

نورا محقق

نورا محقق در ملکه گدایان

آیا این مطلب مفید بود؟ 68
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید