نیلوفر استخری متولد 16 شهریور سال 1366 در تهران است. او نقاش معروف ایرانی می باشد و به تازگی وارد دنیای بازیگری شده است. در تانما با بیوگرافی نیلوفر استخری بیشتر آشنا شوید.

نیلوفر استخری

کودکی نیلوفر استخری

زندگینامه نیلوفر استخری

نیلوفر استخری خواهر کوچک شاهرخ استخری بازیگر سینما و تلویزیون است و نام پدرش علی استخری است. او به تازگی وارد دنیای هنر شده و برای اولین بار در فیلم سینمایی قتل عمد جلوی دوربین رفت.

فیلم سینمایی قتل عمد به کارگردانی سعید دولتخانی و به تهیه کنندگی محمد احمدی ، محصول سال ۱۳۹۹ می باشد. از جمله بازیگران این فیلم سینمایی می توان به على رجایى ، امیر رضایى ، نیلوفر استخرى ، صدف فرهودى ، جواد اسدى ، سجاد حسین پور ، مهسا جاوید ، پارمیدا احمدى ، بهار جاوید ، فرزین طاهر ، ماهانا نریمانى ، سارا گرجى ، علیرضا محمد نبى ، محمد جوهرى ، بهنام باستانى ، رومینا دولت آرا و گلاره اکبرى و با هنرمندى محمد فیلى اشاره کرد.

فیلم قتل عمد ماجرای اردلان ، جوانى از طبقه ى کارگری است که در اوج بحران هاى مالى و عاطفى با غریبه اى مرموز آشنا می شود و در وضعیت پیچیده اى قرار مى گیرد…

نیلوفر استخری

همسر نیلوفر استخری

ازدواج نیلوفر استخری

نیلوفر استخری ازدواج کرده و متاهل است نام همسر وی هادی فرنود است. آقای فرنود فعال استارتاپی و بنیانگذار کاموا و از بنیانگذاران رویداد جاده ابریشم می باشد.

آثار نیلوفر استخری

سینمایی

  • 1399 قتل عمد (سعید دولتخانی)

اینستاگرام نیلوفر استخری

نیلوفر استخری از هنرمندان فعال در شبکه اجتماعی به ویژه اینستاگرام است و niloofar.estakhri نشانی اینستاگرام نیلوفر استخری است.

تصاویر نیلوفر استخری

نیلوفر استخری

عکسی از نیلوفر استخری

نیلوفر استخری

نیلوفر استخری و مادرش

نیلوفر استخری

نیلوفر استخری و شاهرخ استخری

نیلوفر استخری

عکسی از عروسی نیلوفر استخری

نیلوفر استخری

عکسی از کوهنوردی نیلوفر استخری و همسرش

نیلوفر استخری

نیلوفر استخری در کنار بازیگران قتل عمد

نیلوفر استخری

نیلوفر استخری در قتل عمد

نیلوفر استخری

برادر و پدر نیلوفر استخری

نیلوفر استخری

نیلوفر استخری و همسرش

نیلوفر استخری

برادر نیلوفر استخری

آیا این مطلب مفید بود؟ 2
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید