هدی استواری متولد 21 شهریور سال 62 در کرمانشاه است. وی پی اچ دی تضمین کیفیت دارد و در مقطع دکترا فارغ التحصیل شده است. وی اولین نقش حرفه ای خود در تلویزیون را با بازی در فصل سوم سریال نون خ تجربه کرد. در تانما با بیوگرافی هدی استواری بیشتر آشنا شوید.

هدی استواری

هدی استواری و خواهر دوقلویش

زندگینامه هدی استواری

هدی استواری اصالتا کرد است و در یک خانواده چهار نفره به دنیا آمده او یک خواهر دوقلو به نام هانیه دارد. هم چنین اطلاعاتی از همسر هدی استواری و ازدواج او در دسترس نیست .

هدی استواری از جمله بازیگرانی است که کارش را با تئاتر شروع کرد و در نمایش هایی زیادی از جمله: عروس مردگان ، خسیس، عبور و .. ایفای نقش کرده است.

اولین سریال تلویزیونی هدی استواری مجموعه نمایشی «انعکاس» نام داشت که کارگردانی آن را محمد سیحوی و تهیه کنندگی آن بر عهده ی فرشید محمودی بود.

سریال نون خ 3

هدی استواری در سریال دیدنی «نون خ» به شهرت رسید. این سریال در نوروز 1400 روی آنتن رفت. او در این اثر، نقش عطا که دوست نازنین (با بازی شقایق دهقان ) و وکیل اخراج شده از دانشگاه است را بر عهده داشت و در کنار بازیگرانی همچون سعید آقاخانی ،شقایق دهقان, هدیه بازوند و ندا قاسمی قرار گرفت.

اکثر بازیگران این فیلم کرد زبان بوده و به لهجه ی شیرین کردی صحبت می کردند.

با بازی هدی استواری در سریال نون خ بسیاری از طرفداران این فیلم می خواستند بدانند قد هدی استواری چقدر است ؟ این بازیگر 174 سانتی متر قد دارد و بازیگری قد بلند است.

یکی از فیلم های دیگری که هدی استواری در آن نقش آفرینی کرده سریال هولیا است. از بازیگرانی که در این سریال شگفت انگیز نقش داشته اند می توان به افرادی از جمله مرحوم علی انصاریان ، محمدرضا هدایتی، پوریا پورسرخ ، شیوا طاهری و بازیگر خارجی هولیا دیکن و... اشاره کرد. این سریال خانگی در سال 1399 به کارگردانی مرتضی آتش زمزم و تهیه کنندگی ایرج تقی پور تولید شد.

آثار هدی استواری

نمایش خانگی

  • 1399 هولیا (مرتضی آتش زمزم)

تئاتر

  • عبور
  • مالدیو زودتر از همه غرق می شود
  • خسیس
  • عروس مردگان
  • بی شک

تلویزیون

  • 1399 نون خ 3 ( سعید آقاخانی )
  • 1398 انعکاس (محمد سیحونی)

اینستاگرام هدی استواری

هدی استواری از هنرمندان فعال در شبکه اجتماعی به ویژه اینستاگرام است و hodaostovary نشانی پیج اینستاگرام هدی استواری است.

تصاویر هدی استواری

هدی استواری

هدی استواری در کنار نوید محمدزاده

هدی استواری

هدی استواری در تئاتر عبور

هدی استواری

هدی استواری در پشت صحنه سریال نون خ

هدی استواری

هدی استواری در کنار همکاران تئاتری اش

هدی استواری

هدی استواری در کنار سعید داخ

هدی استواری

هدی استواری در انعکاس

هدی استواری

عکسی از هدی استواری

هدی استواری

هدی استواری در نون خ 3

هدی استواری

هدی استواری در کنار سعید آقاخانی

هدی استواری

عکسی از هدی استواری در اینستاگرامش

آیا این مطلب مفید بود؟ 1
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید