پردیس پور عابدینی متولد دهه 70 در تهران است. وی تحصیلاتش تا مقطع دانشگاهی است. شروع فعالیت های هنری پردیس پورعابدینی از تئاتر بوده است و اولین حضور جلوی دوربین در سریال آقازاده در نقش راضیه/مانلی مقدم می باشد. در تانما با بیوگرافی پردیس پور عابدینی بیشتر آشنا شوید.

پردیس پور عابدینی

زندگینامه پردیس پور عابدینی

زندگینامه پردیس پور عابدینی

پردیس پورعابدینی تحصیلات دانشگاهی داشته اما هنوز درباره مدرک تحصیلی و دانشگاه محل تحصیل و علایق هنری و زندگی خود مصاحبه ای نداشته است.

پردیس پورعابدینی در اولین تجربه بازیگری اش در سریال آقازاده مقابل دوربین رفت اما پیش از آقازاده تجربه بازی در تئاتر را در کارنامه هنری اش دارد.

نمایش قصه ظهر جمعه به نویسندگی سیدمحمد مساوات و طراحی و کارگردانی نسیم ادبی در بهار سال 98 در تماشاخانه سپند روی صحنه رفت و پردیس پورعابدینی در این نمایش بازی کرد و توانست بازی قابل قبولی را ارائه دهد و بازی او مورد توجه بسیاری از اهالی دنیای هنر قرار گرفت.

پردیس پورعابدینی با بازی در سریال آقازاده که در کنار بازیگرانی معروف همچون امین تارخ ، نیکی کریمی ، امیر آقایی ، مهدی سلطانی ، کامبیز دیرباز ، لعیا زنگنه ، سینا مهرداد و ... نشان داد که استعداد خوبی در زمینه بازیگری دارد و همین سریال باعث شهرت پردیس پورعابدینی شد.

ازدواج پردیس پور عابدینی

پردیس پور عابدینی تاکنون ازدواج نکرده و مجرد می باشد.

آثار پردیس پور عابدینی

تئاتر

نمایش خانگی

  • آقازاده (بهرنگ توفیقی)

اینستاگرام پردیس پور عابدینی

پردیس پور عابدینی از هنرمندان فعال در شبکه اجتماعی به ویژه اینستاگرام است و pardis.pourabedini نشانی اینستاگرام پردیس پور عابدینی است.

تصاویر پردیس پور عابدینی

پردیس پور عابدینی

مانلی/مرضیه در آقازاده

پردیس پور عابدینی

پردیس پور عابدینی در پشت صحنه ی سریال آقازاده

پردیس پور عابدینی

استایل پردیس پور عابدینی

پردیس پور عابدینی

پردیس پور عابدینی در تئاتر قصه ظهر جمعه

پردیس پور عابدینی

پردیس پور عابدینی در آقازاده

آیا این مطلب مفید بود؟ 76
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید