کوروش رحمانی متولد 17 تیر 1374 در مشهد ، بازیگر و سوپر مدل است. وی فارغ التحصیل لیسانس رشته مهندسی عمران و دوره دیده مدیریت هتلداری می باشد که از 14 سالگی فعالیت خود را به عنوان فتو مد شروع کرد. در تانما با بیوگرافی کوروش رحمانی بیشتر آشنا شوید.

کوروش رحمانی

کوروش رحمانی

زندگینامه کوروش رحمانی

کوروش رحمانی در شهر مقدس مشهد به دنیا آمد و یک برادر کوچک تر از خود به نام کیانوش دارد که او نیز حالا در عرصه مدلینگ کار می کند. پدرش حاجی رحمانی از کسب های سرشناس دور حرم بوده که حالا هتل داری می کند.

ابتدا با ورزش به تناسب اندام خوبی رسید تا اینکه از سال 1388 در 14 سالگی برای یک تولیدی لباس زیر مردانه که از دوستان پدرش بود به عنوان فتومدل ژورنال جلوی دوربین رفت.

بعد از تجربه مدلینگ و رسیدن به آرزویش به سمت مسابقات پرورش اندام رفت و تا سال 1391 در بسیاری از مسابقات استانی به موفقیت های ورزشی خوبی رسید

اما بعد از آخرین مسابقه ای که مقام سوم را به دست آورد دچار افسردگی شد.

او با حجم بالایی از داروهایی که برای بدنسازی استفاده می کرد خانواداش را شاکی کرده بود و در نهایت ترجیح داد دیگر بدنسازی را ادامه ندهد.

از سال 1391 تا 1392 صرفا عکس های مدلینگ برای خودش عکاسی کرد تا اینکه از سال 1393 وقتی 19 ساله بود به عرصه حرفه ای مدلینگ بازگشت.

او این بار با بدنی کامل حجیم مدلینگ را تجربه کرد که استقبال خوبی هم از وی شد سپس همکاری های موفق را به عنوان سوپر مدل در ترکیه و دبی داشته است.

او می گوید کار در مشهد کمی قوانین خاص خودش را دارد و هنوز مدلینگ جا نیفتاده است ولی اینگونه هم نیست که بخواهند جلوت را بگیرند. و تاکنون با مشکلات مختلفی از جمله تایید نشدن تصاویر از ارشاد به خاطر لباس آستین کوتاه ، طرح مو و باز بودن یقه داشتیم که کار را با مشکل روبرو کرده است

ازدواج کوروش رحمانی

از ازدواج و همسر کوروش رحمانی اطلاعاتی در دسترس نمی باشد.

آثار کوروش رحمانی

سریال

  • 1398 سرزده (بهادر اسدی)

اینستاگرام کوروش رحمانی

کوروش رحمانی از هنرمندان فعال در شبکه اجتماعی به ویژه اینستاگرام است و kouroshrahmani1 نشانی اینستاگرام کوروش رحمانی است.

تصاویر کوروش رحمانی

کوروش رحمانی

کوروش رحمانی در مدلینگ

کوروش رحمانی

تیپ کوروش رحمانی

کوروش رحمانی

کوروش رحمانی در مدلینگ

کوروش رحمانی

کوروش رحمانی در سرزده

کوروش رحمانی

حنیف در سریال سرزده

آیا این مطلب مفید بود؟ 3
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید