کیسان دیباج بایگر جوان متولد ۷۴ در تهران خواننده ای که اکنون بازیگری را تجربه می کند و به گفته خودش تا کنون در چندین تئاتر حضور داشته و در اولین کار تلوزیونی اش در سریال از سرنوشت در نقش سهراب در کنار دارا حیایی بازیگر نقش هاشم هنرنمایی می کند.در تانما با بیوگرافی کیسان دیباج آشنا شوید.

کیسان دیباج

کیسان دیباج

زندگی نامه کیسان دیباج

زندگی کیسان دیباج

کیسان دیباج در یک خانواده چهار نفره زندگی میکند و دارای یک خواهر است کیسان از القاب مختار ثقفی است.کیسان دیباج با سریال سرنوشت به اوج شهرت رسید او در عرصه موسیقی فعالیت دارد و علاوه بر موسیقی و خوانندگی در زمینه بازیگری در تئاتر و تلویزیون نیز فعال است.کیسان دیباج بازیگری را در سال ۹۵ با تئاتر شروع کرد.

وی خوانندگی را بطور حرفه ای از چند سال پیش شروع کرده که آهنگ های زیادی در فضای مجازی منتشر کرده است. اما اولین آهنگ رسمی خود را به نام یعنی میشه به تازگی منتشر کرده که بسیار موفق و مورد استقبال قرار گرفته است.کیسان سبک آهنگ هایش مضمون عاشقانه دارد و کار پاپ انجام می دهد.کیسان سبک آهنگ هایش مضمون عاشقانه دارد و کار پاپ انجام می دهد.

بازی کیسان دیباج در نقش سهراب در سریال از سرنوشت بسیار مورد توجه قرار گرفته و نقش مقابل او دارا حیایی در نقش هاشم و همچنین امیر شریعت در نقش صالح بازی کرده است.

کیسان دیباج اولین آهنگ رسمی خود را به نام یعنی میشه به تازگی در فروردین ۹۸ منتشر کرده که بسیار پر طرفدار و پر بازدید بوده و شانس این بازیگر در زمینه خوانندگی می باشد.

علایق و ویژگی های شخصی

یکی از علایق کیسان دیباج زدن پیانو است و در زدن پیانو مهارت دارد وی علاوه بر آن نیز در رشته دوچرخه سواری کوهستان سالهاست بصورت حرفه ای فعال است.

بازی کیسان دیباج در سریال از سرنوشت

یکی از نکات مثبت «از سرنوشت»، انتخاب صحیح بازیگران است.بنابراین به نظر می رسد که خردمندان، به شناخت خوبی از کودکان و نوجوانان رسیده است. خودش در مصاحبه ای گفته است که « در سریال «از سر نوشت» زمان طولانی را با بچه ها کار کردم و از این نظر تجربه های متفاوتی را به دست آوردم.» او در باورپذیری کاراکتر های سهراب و هاشم به عنوان دو کودک پرورشگاهی با ویژگی های منحصر بفرد عمل کرده است.

دیباج درباره همکاری با دو کارگردان در یک سریال هم توضیح داد: هر دو کارگردان قطعا آدم های حرفه ای و در کار خودشان باتجربه هستند؛ ضمن این که هر کدام نوع نگاه خاص خودشان را در کار دارند. برای من هم که نخستین تجربه بازی در سریال است، اتفاق خوبی است که همزمان در یک پروژه توانستم با دو کارگردان کار کنم. گرچه سختی های خودش را هم دارد.

ازدواج کیسان دیباج

از همسر کیسان دیباج اطلاعی در دست نیست و به احتمال زیاد این هنرمند مجرد است.

آثار کیسان دیباج

سریال

از سرنوشت در سال 98 به کارگردانی محمدرضا خردمندان و علیرضا بذرافشان

خوانندگی

آهنگ یعنی میشه فروردین 98

اینستاگرام کیسان دیباج

کیسان دیباج فعال در شبکه اجتماعی به ویژه اینستاگرام است keisandibaj نشانی اینستاگرام کیسان دیباج است.

تصاویر کیسان دیباج

کیسان دیباج

کیسان دیباج در سریال از سرنوشت

کیسان دیباج

کیسان دیباج در کنار دارا حیایی

کیسان دیباج

کیسان دیباج در پشت صحنه ی سریال از سرنوشت

کیسان دیباج

کیسان دیباج در نقش سهراب

کیسان دیباج

کیسان دیباج در اینستاگرام

آیا این مطلب مفید بود؟ 35
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید