کیمیا خلج متولد ۷ دی ۱۳۷۳ در تهران است. وی در حال حاضر دانشجوی پزشکی می باشد. خانم خلج از هنرمندان جوان و با استعدادی است که در چند شاخه هنری فعالیت دارد و علاوه بر بازیگری و اجرا در زمینه نویسندگی نیز تبحر دارد. در تانما با بیوگرافی کیمیا خلج بیشتر آشنا شوید.

کیمیا خلج

کودکی کیمیا خلج

زندگینامه کیمیا خلج

کیمیا خلج بازیگری را از دوران کودکی با تئاتر آغاز کرد و بعد از گذراندن دوره های بازیگری اولین بار به عنوان مجری وارد قاب تلویزیون شد.

پدرش خبرنگار بود سال ها از بهترین مدیران خبرگزاری ایرنا بوده است. از دوران مدرسه در نمایش های تئاتر دانش آموزی شرکت میکرد و از کودکی عضو کانون پرورش فکری نیز بوده است. او با درخشش در تئاتر ، موفق به دریافت جایزه بهترین بازیگر جشنواره تئاتر استان شد .

خانم خلج بعد از کسب جایزه بهترین بازیگر جشنواره ، برای همکاری با برنامه نوجوان شبکه دو دعوت شد و سابقه اجرا به مدت دو سال به عنوان مجری و گوینده در شبکه های دو و جام جم را در کارنامه هنری خود دارد.

این بازیگر جوان در فیلم هایی چون تهران دربست، کاغذهای باطله، سالگرد و هیدراسیون و نمایش هایی در تئاتر به ایفای نقش پرداخت و با نقشی پررنگ تر در سریال سرزده بازگشتی قوی را به قاب تلویزیون تجربه کرد.

مجموعه تلویزیونی «سرزده» به تهیه کنندگی و کارگردانی بهادر اسدی در شبکه استانی صدا و سیمای مرکز خراسان رضوی تولید و هرشب از شبکه اول سیما در حال پخش می باشد. کیمیا خلج بازیگر نقش بشری همسر امیرعلی و خواهر رضا با بازی علی انصاریان در سریال سرزده است.

او در حال حاضر عضو گروه تئاتر سه گانه هست و به کار فیلمنامه نویسی نیز مشغول است و از استاد اسماعیل میهن دوست به عنوان استاد فیلمنامه نویسی خود نام برده است . همچنین در سرودن شعر نیز تبحر دارد و چند شعر از او در مجموعه شعر ” چون كه صد آمد” از انتشارات طهورا به چاپ رسیده است.

ازدواج کیمیا خلج

از وضعیت ازدواج و همسر کیمیا خلج اطلاعات دقیقی در دست نیست.

آثار کیمیا خلج

مجری

  • برنامه نوجوان

سینمایی

  • تهران دربست
  • کاغذهای باطله
  • سالگرد
  • هیدراسیون

سریال

  • سرزده (بهادر اسدی)

اینستاگرام کیمیا خلج

کیمیا خلج از هنرمندان فعال در شبکه اجتماعی به ویژه اینستاگرام است و kimiakhalaj نشانی اینستاگرام کیمیا خلج است.

تصاویر کیمیا خلج

کیمیا خلج

عکسهای شخصی کیمیا خلج

کیمیا خلج

عکسی از کیمیا خلج

کیمیا خلج

کیمیا خلج در سرزده

کیمیا خلج

تیپ متفاوت کیمیا خلج

کیمیا خلج

عکسی از کیمیا خلج

کیمیا خلج

عکسی متفاوت از کیمیا خلج

کیمیا خلج

کیمیا خلج و صابر صابری

کیمیا خلج

کیمیا خلج در جمع دوستانش

کیمیا خلج

کیمیا خلج در کنار دایی اش

آیا این مطلب مفید بود؟ 1
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید