یاسمن جعفری از بازیگران جوان و نوظهور ایرانی متولد دهه ۷۰ میباشد این هنرمند فعالیت هنری خود را با تئاتر آغاز کرده است و در این عرصه بسیار پرتلاش و با استعداد بوده است و پس از آن به دنیای بازیگری حرفه ای در تلویزیون نیز روی آورده است. او از بازیگران توانمند و با استعداد است که با سریال کلبه ای در مه توانست به شهرت برسد و عملکرد قابل قبولی را از خود به نمایش بگذارد. در تانما با بیوگرافی یاسمن جعفری بیشتر آشنا شوید.

یاسمن جعفری

بیوگرافی یاسمن جعفری

زندگینامه یاسمن جعفری

یاسمن جعفری استعداد زیادی در بازیگری ژانر طنز دارد و چند نمایش کمدی را هم بازی کرده که با استقبال مواجه شده است او در تئاتر نمایش های نیرنگ اورنگ و منقرض شده بازی کرده و فیلم کوتاه با من حرف بزن را در کارنامه خود دارد اما مهم ترین تجربه این حرفه ای در تلویزیون سریال بی در مه بوده که درباره یک روستای شمال کشور است که درگیر مسائل سیاسی و انقلاب می شود.

خانم جعفری بعد از تجربه بازیگری در تئاتر توانست در سال ۱۴۰۰ اولین تجربه حضور در یک سریال تلویزیونی به نام کلبه ای در مه در نقش “نصیبه” بازی را رقم بزند و بازی خوب و مخاطب پسندی را ارائه دهد .

«کلبه ای در مه» عنوان سریال جدید شبکه سه سیماست که به کارگردانی حسن لفافیان و تهیه کنندگی سعید پروینی هر شب ساعت 20:45 از این شبکه روی آنتن می رود.

فرخ نعمتی، رزیتا غفاری ، سام قریبیان ، خشایار راد ، حمید ابراهیمی، سیدمهرداد ضیایی، آشا محرابی ، سودابه بیضایی ، حسام محمودی ، مریم بوبانی، شیوا ابراهیمی ، محبوبه اسدی ، سیاوش چراغی پور، سیده رویا حسینی ، شهروز آقایی پور و … از دیگر بازیگران این سریال هستند.

در سریال کلبه ای در مه چه می گذرد

نقش نسیبه در سریال کلبه ای در مه اولین تجربه تلویزیونی یاسمن جعفری است. گل صنم ندیمه همسر برزو خان ​​است و محبوبه اسدی خیلی خوب توانست نقش این زن را بازی کند. حضور در سریالی مانند کلبه ای در مه که مجموعه ای خوش ساخت با عوامل حرفه ای است را می توان گامی جدید و محکم در کارنامه هنری اسدی دانست.

داستان سریال کلبه ای در مه داستانی درام و اجتماعی دارد. این سریال در شمال کشور تصویر برداری شده است. داستان سریال درباره زن و شوهری است که زندگی شان دستخوش اتفاقات و حوادثی می شود. که نقش زن را رزیتا غفاری ایفا می کند و نقش مرد را سام قریبیان ایفا می کند.

سریال کلبه ای در مه درباره روستایی در گیلان است که یک معدن مهم هم دارد. فردی غریبه در زمستان سال ۱۳۵۷ به آنجا می رود و وقایعی رخ می دهد. این اتفاقات در اوایل انقلاب اسلامی رخ می دهد.

از یاسمن جعفری بیشتر بدانیم

چنانچه گفته شد سریال تلویزیونی کلبه ای در مه نخستین سریال تلویزیونی یاسمن جعفری است هم چنین اطلاعاتی از همسر یاسمن جعفری و ازدواج او در دسترس نیست . گفتنی است که اینستاگرام یاسمن جعفری به نشانی yasamanjafariiii فعال است .

آثار یاسمن جعفری

تئاتر

  • هامان کشی
  • نیرنگ اورنگ
  • منقرض شده
  • هامان کشان
  • منقرض شده ها
  • اکوان دیو

فیلم

  • با من حرف بزن
  • لایو استوری
  • سفر بازی

تصاویر یاسمن جعفری

یاسمن جعفری

بازیگر نقش نسیبه در سریال کلبه ای در مه

یاسمن جعفری

یاسمن جعفری در اینستاگرامش

یاسمن جعفری

عکس یاسمن جعفری در اینستاگرامش

یاسمن جعفری

یاسمن جعفری در نمایش منقرض شده ها

یاسمن جعفری

یاسمن جعفری در سریال کلبه ای در مه

یاسمن جعفری

عکسی از اینستاگرام یاسمن جعفری

یاسمن جعفری

عکسی از یاسمن جعفری

یاسمن جعفری

یاسمن جعفری در نمایش

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید