این مرد عبد الرحمان ریگی است 

آرمین رحیمیان هنرمند جوان ایرانی است که نامش  بعد از اکران سینمایی  شبی که ماه کامل شد   بر سر زبان ها افتاد . آرمین رحیمیان در شبی که ماه کامل شد نقش عبد المالک ریگی را ایفا کرده است .اگر شما هم این روزها به تماشای  سینمایی شبی که ماه کامل شد نشسته اید و بدتان نمی آید که با بازیگر نقش ریگی آشنا شوید در این مطلب  با ماه همراه شده و بیوگرافی آرمین رحیمیان را بخوانید.

آرمین رحیمیان

آرمین رحیمیان و امین میری

آرمین رحیمیان  یا همان ریگی در شبی که ماه کامل شد متولد 18 دی 1372 در مشهد است . وی فارغ التحصیل لیسانس فیلمسازی با گرایش فیلمنامه نویسی از دانشکده صدا و سیما  است و بازیگری  از تئاتر شروع کرد و با ایفای نقش عبد المالک ریگی در شبی که ماه کامل شد به شهرت رسید.

آرمین رحیمیان

آرمین رحیمیان در جشنواره فجر

آرمین رحیمیان

آرمین رحیمیان

آرمین عضو یک خانواده چهار نفره است که در مشهد زندگی می کنند . او اصالتا کرمانج( کرد خراسان ) است  و علاقه اش  به بازیگری او را به تهران و تحصیل در رشته فیلمنامه نویسی در دانشکده صدا و سیما کشانده است .

آرمین رحیمیان در سال 1390 و درست زمانی که 18 سال داشت  به تهران آمد و در آموزشگاه بازیگری کارنامه مشغول به یادگیری بازیگری شد. رحیمیان در مصاحبه های خود از این دوران به نیکی یاد می کند و می گوید: در این دوران حسن فتحی مدیر آموزش ما بود و کمک های زیادی به ما کردند .

آرمین رحیمیان

آرمین رحیمیان و نرگس آبیار

آرمین رحیمیان

آرمین رحیمیان

در سال اول ورودش به یادگیری بازیگری وارد عرصه تئاتر شد.اولین بار از طریق تماس یکی از دفاتر سینمایی که قبلا تست داده بود برای بازی در جلوی دوربین دعوت شد، اما او بعنوان سیاهی لشگر اولین تجربه خود را بدست آورد و برای یک روز این فیلم 10 هزار تومان دستمزد گرفت.

وقتی  آرمین 25 ساله بود از طریق یکی از دوستانش که در تئاتری باهم همبازی بودند از تست فیلم جدید نرگس آبیار مطلع شد و  در این تست شرکت کرد و در نهایت بعنوان بازیگر نقش عبدالمالک ریگی در این فیلم  پذیرفته شد .

آرمین رحیمیان

آرمین رحیمیان بازیگر نقش ریگی

آرمین رحیمیان

آرمین رحیمیان در شبی که ماه کامل شد

فیلم شبی که ماه کامل شد با حضور در جشنواره فیلم فجر 97 در 13 رشته این جشنواره نامزد جایزه شد که در نهایت با 6 سیمرغ بلورین طوفان به پا کرد.

آرمین رحیمیان در این فیلم با بازیگرانی چون الناز شاکردوست ، شبنم مقدمی و هوتن شکیبا  هم بازی بود .

آرمین رحیمیان هنوز ازدواج نکرده و مجرد است.

آرمین رحیمیان

آرمین رحیمیان در نشست خبری شبی که ماه کامل شد

آرمین رحیمیان

آرمین رحیمیان و هوتن شکیبا

آرمین رحیمیان

عوامل شبی که ماه کامل شد

 

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید