یکی از ظروفی که بعضی از  خانم ها در آشپز خانه از آن استفاده میکننددر عصر حاضر تابه های رژیمی است که که در شکل و ابعاد مختلف برای سلیقه های متفاوت تولید می شود این تابه ها انواع مختلف دارند برای استفاده صحیح آن بهتر است دفترچه آن را مطالعه نمایید و همچنین در حفظ و نگهداری  و شستشوی این ظروف باید دقت کافی داشته باشید که جز  اسرار خانه داری این ظروفممکن است قیمت های متفاوت ارزان و یا گرانی نیز داشته باشید گران بودن تابه مبنی بر کیفیت بالا نیست.

تابه های رژیمی

هنگام شستشوی این ظروف از پاک‌ کننده‌ های زبر مثل سیم ظرف‌شویی استفاده نکنید زیرا با این کار، خاصیت نچسب‌ بودن تابه را از بین خواهید برد.

۱ – قبل از انتخاب تابه مورد نظر درباره مارک‌های مختلف موجود در بازار پرس‌ و جو کنید تا دقیقا آنچه را که به آن نیاز دارید، خریداری کرده‌ باشید. ۲ – تابه‌های رژیمی در ابعاد مختلفی در بازار یافت می‌شوند.

ماهیتابه

انواع ماهیتابه

 

بنا به نیاز خود و تعداد افراد خانواده اقدام به خرید کنید. ۳ – قبل از استفاده از ظرف، راهنمای موجود در جعبه را به دقت مطالعه کنید و از جزییات پخت و پز آگاه شوید.

۴ – بهترین نوع تابه‌های رژیمی بدون نیاز به روغن، انواعی هستند که به صورت مستقیم روی شعله اجاق‌ گاز قرار می‌گیرند.

۵ – از نچسب بودن سطح درونی و بیرونی تابه و همچنین محکم بودن قفل آن اطمینان حاصل کنید و به سراغ خرید انواعی بروید که گارانتی معتبر دارند.

۶ – هنگام شستشوی این ظروف از پاک‌ کننده‌ های زبر مثل سیم ظرف‌شویی استفاده نکنید زیرا با این کار، خاصیت نچسب‌ بودن تابه را از بین خواهید برد.

۷ – هنگام خرید از نسوز بودن دسته تابه مطمئن شوید. ۸ – گول قیمت‌های پایین را نخورید زیرا نوع مرغوب و استاندارد این تابه‌ها قیمت مشابهی دارند. ۹ – نکته دیگر اینکه مراقب کیفیت پایین تابه‌های چینی موجود در بازار باشید.

۱۰ – تابه‌های رژیمی بنا به ابعاد، جنس، نوع و کارایی به قیمت‌های مختلفی در بازار یافت می‌شوند .

هنگام خرید به این نکته توجه داشته باشید که قیمت بالای کالا، نشان‌ دهنده مرغوبیت آن نیست و بهتر است از افرادی که از خرید این نوع تابه‌ها رضایت دارند،

کمک بگیرید تا در ازای پرداخت پول، کالای مناسبی را خریداری کنید.

در باره تابه های رژیمی 

تابه های رژیمی در ابعاد مختلفی در بازار یافت می‌شوند.

ماهیتابه

ماهیتابه

 

بنا به نیاز خود و تعداد افراد خانواده اقدام به خرید کنید. – قبل از استفاده از ظرف، راهنمای موجود در جعبه را به دقت مطالعه کنید و از جزییات پخت و پز آگاه شوید.

– بهترین نوع تابه‌های بدون نیاز به روغن، انواعی هستند که به صورت مستقیم روی شعله اجاق‌ گاز قرار می‌گیرند.

– از نچسب بودن سطح درونی و بیرونی تابه و همچنین محکم بودن قفل آن اطمینان حاصل کنید و به سراغ خرید انواعی بروید که گارانتی معتبر دارند.

– هنگام شستشوی این ظروف از پاک‌ کننده‌ های زبر مثل سیم ظرفشویی استفاده نکنید زیرا با این کار، خاصیت نچسب‌ بودن تابه را از بین خواهید برد.

– هنگام خرید از نسوز بودن دسته تابه مطمئن شوید.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید