محسن چاوشی خواننده ایرانی در سال ۵۸ متولد شده است او در سال ۸۲ فعالیت حرفه ای خود را آغاز کرده است او خواننده فیلم سینمایی سنتوری و سریال خانگی شهرزاد می باشد این خواننده ایرانی به تازگی اعلام کرده است که مدتی برای استراحت نیار دارد زیرا که آلبوم ابراهیم انرژی زیادی را از او گرفته است محسن چاوشی تتوی عجیبی را روی سرش انجام داده است او عکس سرش را در اینستاگرامش منتشر کرده است.

تتوی محسن چاوشی روی سرش

محسن چاوشی خبر بدی برای مخاطبانش داشت و اعلام کرد که مدتی نیاز به استراحت و بازسازی دارد، زیرا که آلبوم “ابراهیم” انرژی زیادی از او گرفته است.

محسن چاووشی

تتوی جنجالی محسن چاوشی

محسن چاوشی عکسی از تتوی عجیبی که روی سرش زده را به اشتراک گذاشت و نوشت: «خنک آن قماربازی که بباخت آن چه بودش/ بنماند هیچش الا هوس قمار دیگر/ تو به مرگ و زندگانی هله تا جز او ندانی/ نه چو روسبی که هر شب کشد او بیار دیگر.

دوستان مدتی نیاز به استراحت و باز سازی دارم … ابراهیم خیلی انرژی زیادی ازم گرفت … اگر عمری بود شروع میکنم .. از محبت همه شما ممنونم.»

محسن چاووشی

محسن چاوشی خواننده ایرانی

چاوشی پیش از این گفته بود که شعر “خنک آن قماربازی که بباخت آن چه بودش / بنماند هیچش الا هوس قمار دیگر” را روی سرش تتو کرده تا برای همیشه در خاطرش بماند. طرفداران چاوشی ابتدا نمی‌دانستند که عکس منتشر شده مربوط به سر خود چاوشی است و از زمانی که چاوشی این موضوع را در کامنت‌ها فاش کرد، با واکنش‌های متفاوتی از سوی طرفدارانش مواجه شد.

محسن چاووشی

تتوی عجیب محسن چاووشی

 

آیا این مطلب مفید بود؟ 1
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید