تجاوز سرایدار به یک دختر بچه هفت ساله

و باز هم قصه تلخ و چرکین تجاوز به دختر بچه   ،مادر زهرا به دنبال رفتارهای آشفته دخترش ، واقعیت های تلخی شنید و  دانست ، زهرا دختر هفت ساله اش قربانی تجاوز مرد سرایدار شده است .

چندی پیش مادر جوان که دریک شرکت خصوصی کار می کند وقتی در برابر رفتارهای عجیب دختر 7 ساله اش به نام زهرا که از پیش مرد سرایدار بازگشته بود سناریوی هولناکی را در ذهنش تداعی کرد.

مادر جوان با نگرانی به نزدیکی دخترش رفت و از او درباره رفتارهایش سوال کرد، ابتد دخترکوچولو سکوت کرد اما پس از دقایقی سکوت را شکست و از آزار و اذیت مرد سرایدار پرده برداشت و خیلی زود گریه هایش امان حرف زدن را از او را گرفت.
مادر جوان وقتی به سراغ سرایدار افغان به نام جمال رفت دید او محل کارش را ترک کرده و مشخص نیست کجا رفته است این زن خشمگین هرچه منتظر ماند از سرایدار متجاوز خبری نشد و مادر و دخترش روانه خانه شان شدند.

در دختر کوچولو وقتی متوجه این اقدام سیاه شد به دادسرا رفت و افشای تعرض سرایدار افغان به دختر 7 ساله کافی بود تا بازپرس  از ماموران پلیس آگاهی تهران برای دستگیری متجاوز افغان دست به کار شوند.
کارآگاهان خیلی زود پی بردند که مرد افغان بدون هیچ واهمه ای به محل کارش برگشته در شرکت خصوصی مشغول به کار است که تیم پلیسی با مراجعه به این شرکت موفق به دستگیری این مرد افغان شدند.
مرد افغان وقتی ماموران را پیش روی خود دید شروع به داستانسرایی عجیبی کرد و گفت:دختر کوچولو روزهای زیادی برای بازی به شرکت آمده و خانواده اش به خاطر اعتمادی که در این مدت به وی داشتند مانع بازی کردن او با من نمی شدند و نمی دانم حالا چرا این داستان را برای من طراحی کردند و فکر می کنم قصد اخراج شدن من از شرکت را دارند.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید