فائقه و حیله های آناهیتا

داستان تجاوز به عنف  داستان نا خوشایند مکرری شده است که هر روز و هر ساعت جامه جدیدی می پوشد  و به نوع دیگری بروز می کند ، این بار در جریان تجاوز به عنف خیلی هم زور و اجبار خشونت نبوده است و فائقه اسیر مکر زنانه آناهیتا شده است و خود را در دام همسر او یافته است و همسر آناهیتا اقدام به تجاوز به دوست همسر خود کرده است  .

زن جوان که مدعی بود در دام شیطانی دوستش و همسر وی گرفتار شده است در دادگاه کیفری حاضر شد. وی گفت بعد از این ماجرا همسرش او را طلاق داده و حالا نمی تواند در چشمان دو دختر نوجوانش نگاه کند.

مدتی پیش زن 43ساله ای به نام فائقه به کلانتری در غرب تهران رفت و از یک زوج جوان شکایت کرد. وی گفت: مدتی پیش با زنی به نام آناهیتا آشنا شدم. رفت و آمد های ما با هم ادامه داشت تا اینکه او چند بار مرا به خانه اش دعوت کرد. آخرین بار وقتی به خانه او رفته بودم  همسر آناهیتا به نام فرهاد مرا آزار داده است.
به دنبال این شکایت آناهیتا و شوهرش بازداشت شدند و هر دو ادعای این زن را رد کردند.

دوشنبه گذشته زنی که ادعا کرده بود به او تجاوز شده است در شعبه چهارم دادگاه کیفری یک استان تهران حاضر شد و از شکایت خود صرف نظر کرد. وی گفت: وقتی شوهرم به این ماجرا پی برد مرا طلاق داد. حالا همراه دو دخترم زندگی می کنم و بابت حرف هایی که پشت سرم مطرح شده است از دخترانم خجالت زده هستم و حتی نمی توانم در چشمان آنها نگاه کنم. به همین خاطر می خواهم به آناهیتا و شوهرش رضایت بدهم.

با اعلام رضایت این زن آناهیتا و شوهرش قرار است امروز پشت درهای بسته محاکمه شوند.

آیا این مطلب مفید بود؟ 1
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید