ربودن و آزار دادن 41 دختر جوان در ایرانشهر 

تجاوز به 41 دختر سیستانی خبر ناگواری بود که صبح امروز در بسیاری از خبرگزاری ها پخش شد این خبر توسط یک مقام مذهبی از استان سیستان پلوچستان مخابره شد .

محمد خانی،دادستان عمومی و انقلاب ایرانشهر در این باره اظهار کرد: در پی ربایش یکی از دختران ایرانشهری، شناسایی و دستگیری عوامل این ربایش در دستور کار دستگاه قضایی و نیروهای امنیتی قرار گرفت و یک نفر در این رابطه دستگیر شد.

وی افزود: تحقیقات در رابطه با علل ربایش و شناسایی همدستان فرد دستگیر شده ادامه دارد.دادستان عمومی و انقلاب ایرانشهر گفت: دستگاه قضایی با مخلان امنیت به جد برخورد می‌ کند.

دستگیری عامل اصلی ربایش دختران در ایرانشهر

فرماندار ایرانشهر گفت: عامل اصلی را دستگیر و بررسی‌های لازم برای شناسایی و تعقیب دیگر همدستان به جد در دستور کار قرار گرفته است.

 نبی بخش داوودی با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد: به دنبال قضیه زشت و شنیع اخیر در سطح شهر، مجموعه شورای تأمین شهرستان با حساسیت کامل در کمتر از چند ساعت عامل اصلی قضیه را دستگیر و بررسی‌های لازم برای شناسایی و تعقیب دیگر همدستان به جد در دستور کار قرار گرفت.

در ادامه این بیانیه آمده است: به لطف خداوند متعال و دعای خیر مؤمنان پرونده به طور ویژه در دستور کار مراجع قضایی قرار دارد و به عنوان رئیس شورای تأمین به مردم قول می دهم که در راستای برخورد محکم قانونی و قضایی با توجه به حساسیت مدیران قضایی شهرستان ذره ای اغماض و مماشات انجام نخواهد شد و به زودی با اتمام رسیدگی‌های قانونی اشد مجازات برای متعرضان به عنف و نوامیس مردم را شاهد خواهیم بود.

تجاوز به 41 دختر سیستانی

ربودن و آزار دادن 41 دختر جوان در ایرانشهر 

در بخش دیگری از این بیانیه آمده است: از همه بزرگواران تقاضا داریم اجازه دهید تا بدور از هرگونه اقدامات احساسی و غیرقانونی و جلوگیری از سوءاستفاده بد خواهان موضوع مورد پیگیری قرار گیرد و به زودی نتیجه امر به سمع و نظر عزیزان رسانده شود.

این خبر در حالی از سوی مقامات رسمی سیستان و بلوچستان اعلام شد که یک مقام مذهبی در ایرانشهر از تجاوزگروهی به 41 دختر توسط اعضای باند تبهکار خبر داد، اما هنوز از سوی مقامات قضایی و انتظامی تجاوز به 41 دختر تایید و یا تکذیب نشده است.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید