پرنده تجاوز و قتل دختر 6 ساله افغان در دیوان عالی کشور

تجاوز و قتل دختر 6 ساله افغان& nbsp;، از اخبار تلخ و ناگوار  نخستین فصل سال 97 بود . آخرین خبر درباره رونده پیگیری این پرونده این است که این پرونده به فوریت در دیوان عالی کشور در حال بررسی است .

  وکیل مدافع ندا علیزاده، اظهار کرد: با پیگیری ها و حساسیت ویژه ریاست دادگستری استان خراسان رضوی، پرونده قتل Murder ندا علیزاده کودک 6 ساله افغانی به فوریت به دیوان عالی کشور ارسال و در حال حاضر در این مجموعه در حال جمع بندی و بررسی نهایی است.

وی در ادامه تصریح کرد: با توجه به آسیب های اجتماعی وارده به عواطف مردمی پرونده ندا علیزاده به طور فوق العاده و خارج از نوبت توسط قضات عالی رتبه قضایی بررسی و به سرعت رای آن صادر خواهد شد.

وکیل مدافع ندا علیزاده همچنین یادآور شد: دقت و سرعت در رسیدگی قضایی به پرونده قتل ندا علیزاده مثال زدنی است و این امر از توجه مسئولان مربوطه به رسیدگی به جرایمی این چنینی و برخورد بدون هیچ گونه کوتاهی و اغماض حکایت دارد.

علیمردانی تاکید کرد: در پرونده ندا علیزاده حقوق دفاعی متهم نیز به دقت رعایت شد و شاهد دادرسی عادلانه ای در این خصوص بودیم. رای پرونده با توجه به مستندات موجود و درنظرگیری کلیه جهات آن صادر شده است.
وی تصریح کرد: رای نهایی پرونده ندا علیزاده ظرف یک ماه آینده اتخاذ و اعلام خواهد شد.
گفتنی است ندا علیزاده کودک ۶ ساله افغانستانی است که در اوایل فروردین ماه سال جاری در مشهد ، از طرف مردی ۴۱ ساله مورد تعرض  قرار گرفت و سپس به قتل رسید.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید