تجاوز و آزار اذیت خواهر زاده همسر 

تجاوز به خواهر زاده همسر تنها یکی از اتهامات مرد شیطان صفتی است  که زنان مطلقه و ثروتمند را به دام می انداخته است . این مرد که در طی یک اقدام وحشیانه به دنبال تجاوز به خواهر زاده همسر خود بوده است در حال حاضر متواری است. از این مرد شیطان صفت و ماجرایش تجاوزش به خواهر زاده همسرش بیشتر می خوانیم 
هنوز جوهر طلاق در شناسنامه اش خشک نشده بود و به قول خودش تازه از شر شریک سابق زندگی اش خلاص شده بود که در یک بزنگاه در تله نگاه یک مرد هوسران و چشم چران افتاد.
زن افسرده و خسته از ناملایمات روزگار در راهروی دادگاه خانواده درباره زندگی تیره و تارش می گوید: 7سال زندگی ام با مردی سپری شد که دچار بیماری روانی، چشم چران و به فکر آزار و اذیت زنان و حتی پسر بچه ها بود.

همه چیز از یک دیدار ساده در خیابان شروع شد . همسر دومم مسافر کش بود و من که مدت زیادی نبود از شوهر اولم جدا شده بودم در یک بزنگاه اسیر نگاه مردی شدم که مرا از چاله به چاه انداخت . ماجرا از روزی شروع شد که سوار یک خودروی شخصی شدم و از همان ابتدا راننده با نگاه های زننده اش من را زیر نظر داشت. کمی بعد از حرکت، راننده سر صحبت را با من باز کرد و از زندگی سخت مجردی اش گفت . با حرف های به ظاهر قشنگ از پشت نقاب شیطانی اش کم کم من را جذب خودش کرد و من هم که تنها شده بودم احساس کردم می توانم به آن مرد تکیه کنم، برای همین در دام او گرفتار شدم.

بعد از طی مسیر راننده شماره تلفن اش را به من داد و بعد از آن رابطه دوستی خیابانی مان چند صباحی طول کشید تا این که به ازدواج ختم شد. بعد از گذشت مدتی از زندگی زناشویی مان تازه متوجه شدم شناخت کافی از شوهرم ندارم و او یک فرد چشم چران و به دنبال زنان مطلقه و پولدار است. در حالی که دیگر دوست نداشتم به زندگی با مرد هوسران ادامه دهم پس از مدتی متوجه شدم باردارم هستم و نه راه پس داشتم و نه راه پیش . از همه بدتر بعد از مدتی پی به گذشته سیاه همسر هوس بازم بردم که قبل از من با چند زن دیگر برای سر کیسه کردن شان ازدواج موقت کرده بود.

چند روزی ذهن ام درگیر این اتفاقات بود و به نوعی دچار سردرگمی شده بودم که چه تصمیمی بگیرم، ناگهان یک خبر هولناک درباره او شنیدم. روزی او در غیاب خواهرم به خانه او رفته بود و قصد تجاوز به فرزندش را داشت که خوشبختانه خواهرزاده ام توانسته بود از پنجره خودش را به حیاط برساند و از دست شوهر هیولایم نجات یابد. بعد از این اتفاق همسرم مدتی متواری شد و من هم درنگ نکردم و به دادگاه خانواده آمدم تا با درخواست طلاق از شر همسر شیطان صفت ام خلاص شوم.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید