تجاوز به زنان و دختران توسط مردان شیطان صفت گاهی در همه جای دنیا شنیده می شود. این دختران که گاهی کودک هستند دیگر تا آخر عمر این صحنه ها را نمی توانند از یاد ببرند و بر زندگی آنها تا پایان عمر تاثیر می گذارد. اخیرا یک صحنه تجاوز سه مرد به دختر ۱۸ ساله انجام شده است و این صحنه ها توسط آنها به صورت آنلاین در اینستاگرام پخش شده است. پلیس لندن بعد از دیدن این صحنه ها و گزارش مادر دختر مبنی بر مفقود شدن او به دنبال متجاوزان می گردد. این دختر روز بعد با تلاش کاراگاهان پیدا شد ولی هنوز از افراد تبهکار خبری پیدا نشده است.

تجاوز سه مرد به دختر و پخش صحنه های آن در اینستاگرام

 

تجاوز سه مرد به دختر ۱۸ ساله

یک گروه سه نفره، تجاوز دسته جمعی خود به یک نوجوان را به صورت آنلاین از طریق اینستاگرام پخش نمودند. در روز دوشنبه ۰۹ جولای مادر قربانی شکایت خود را به پلیس لندن اعلام نمود. مادر قربانی در اظهارات خود به مقامات پلیس اعلام نمود دختر ۱۸ ساله اش در روز یکشنبه ناپدید شده است، سپس تصویری از پخش برخط تجاوز به دخترش را به پلیس لندن نشان داد.

کارآگاهان روز بعد موفق به یافتن دختربچه و تحویل آن به والدینش گردیدند. ایندیپندنت از جزئیات نحوه یافتن این دختر توسط پلیس خبری منتشر ننموده است. از سوی دیگر، گویا این دختر با یکی از متجاوزان آشنایی قبلی داشته است. با این حال، پلیس تا کنون موفق به شناسایی مظنونان و دستگیری آنها نگردیده است.

تجاوز سه مرد به دختر ۱۸ ساله بی گناه

 

تلاش پلیس برای یافتن افراد متجاوز به دختر

بر اساس گزارش های منتشر شده، در مجموع شش مرد به این دختر ۱۸ ساله تجاوز نموده اند. از سوی دیگر کاربران اینترنتی به صورت آنلاین این حادثه کثیف را تماشا کرده اند. به گزارش اداره پلیس شیکاگو، در زمان وقوع این جنایت، از سوی هیچ کاربری تماسی با اداره پلیس گرفته نشد.

آیا این مطلب مفید بود؟ 1
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید