دختر جوانی که در ایندیانا ادعا کرده بود که مورد تجاوز قرار گرفته است پلیس اعلام کرده است که دچار توهم شده و بحث تجاوز به دختر ۱۹ ساله کاملا متنفی می باشد. این دختر جوان دچار توهم بوده و نه تنها تجاوزی صورت نگرفته بلکه ادعای او مبنی بر ضرب و شتم نیز رد شده است زیرا بدن این دختر جوان کاملا سالم می باشد و بنا بر گفته شاهدان در پارک به کسی در آن جا تعرضی صورت نگرفته است و دختر جوان به اتهام فریب پلیس به زندان محکوم شده است.

تجاوز به دختر ۱۹ ساله

دختری ۱۹ ساله در ایندیانا که توهم تجاوز داشت به جرم این که به پلیس ادعای دروغین کرد محاکمه شد.

طبق گزارش پلیس، مارگاریتا والاس با مراجعه به اداره پلیس گفت که در پارک آندرسون مورد تجاوز پسری ۱۷ ساله قرار گرفته است و همچنین وی مدعی بود که پسر جوان او را با گرفتن دست و دهانش به اجبار به پشت درختان و شمشاد ها برده و مورد آزار و اذیت جنسی قرار داده است.

تجاوز
ماجرای تجاوز دروغین به دختر جوان

 

مارگاریتا در ادامه گفت که با فریاد زدن و ضرب و شتم پسرجوان، درخواست کمک از اهالی پارک کرد اما کسی به او توجهی نداشت و پسر متجاوز هم به راحتی به هدف خود رسید. پلیس پس از ثبت اظهارات مارگاریتا اقدام به پرس و جو در پارک کرد.

ماجرای تجاوز به دختر ۱۹ ساله در پارک

طبق گفته های ۲ پیرمرد بازنشسته که بیشتر اوقات وقتشان را در پارک می گذراندند آن ها تاکنون شاهد خشونت های جنسی در پارک نبوده اند و در این مدت دختری با ظاهر مارگاریتا در این پارک نیامده است.

طبق گزارش پزشکی قانونی در بدن دخترجوان هیچ آثاری از تعرض جنسی و یا ضرب و شتم صورت نگرفته و بدن او کاملا سالم است و این دختر جوان به دروغ چنین ادعای را مطرح کرده است

مامورپلیس طی تحقیقاتی که انجام داد متوجه شد دخترجوان ادعای دروغین کرده و در این مدت پلیس را فریب داده است.

طبق نظر هیئت منصفه مارگاریتا والاس به علت فریب دادن پلیس به حداقل یک سال زندان و پرداخت ۵۰۰۰ دلار محکوم شده است.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید