همسر دونالد ترامپ در سفر خود به تگزاس ژاکتی را پوشیده بود که در پشت این ژاکت نوشته بود که من اهمیت نمی دهم شما چطور این نوشته در شبکه های اجتماعی خبرساز شد و بعد از انعکاس این خبر دونالد ترامپ برای روشن کردن قضیه در توییتر متنی را منتشر کرد تا حرکت همسرش را توجیه کند.

 

واکنش دونالد ترامپ

ملانیا همسر دونالد ترامپ

 

سفر اخیر همسر ترامپ رئیس جمهور آمریکا به تگزاس که به منظور سرکشی به کودکان مهاجران غیرقانونی صورت گرفت خبرساز شد. ملانیا ترامپ همسر دونالد ترامپ در این سفر ژاکتی پوشیده بود که پشت آن نوشته بود «من اهمیتی نمی دهم، شما چطور؟». مضمون این نوشته به گونه‌ای بود که از نظر مخاطبان و کاربران دارای تضاد بود. از طرفی این طور برداشت می شد که ملانیا با پوشیدن این لباس خواسته تا مخالفتش را با سیاست ضدمهاجرتی ترامپ یعنی جدا کردن کودکان مهاجر از خانواده هایشان اعلام کند و از طرف دیگر او شوهری چون دونالد ترامپ دارد و مخالفت با او کار راحتی نیست.

همسر دونالد ترامپ

 

واکنش دونالد ترامپ به حرکت جنجالی همسرش

انعکاس این خبر در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی به حدی بود که دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا مجبور شد جهت روشن شدن قضیه در توئیتر حرکت همسرش را توجیه کند. ترامپ در مورد لباس همسرش ملانیا نوشت:

ملانیا

 

“عبارت برای من اهمیتی ندارد شماچی؟ در پشت ژاکت ملانی ، اشاره به رسانه‌های دروغین دارد. او آموخته است که رسانه چقدر بی‌شرمانه می‌نویسند و اکنون دیگر برایش مهم نیست”.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید