ترانه علیدوستی بازیگر ایرانی در سال ۶۲ متولد شده است او در سریال شهرزاد به کارگردانی حسن فتحی نقش شهرزاد را داشت او با علی منصور ازدواج کرده است و یک دختر به نام حنا دارد که در سال ۹۲ به دنیا آمده است این بازیگر ایرانی به یک ضد انقلاب دولت کانادا واکنش منفی نشان داد.

ترانه علیدوستی بازیگر

 

واکنش ترانه علیدوستی

پس از طرح خصمانه و توهین آمیز دولت کانادا علیه سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران و افزودن این نیروی انقلابی و ارزشی در لیست گروه‌های تروریستی و سپس تحریم آن، کمپینی به راه افتاد تا مانع از این اقدام شود.

واکنش منفی ترانه علیدوستی

 

این کمپین توسط بیژن احمدی، رئیس کنگره ایرانیان کانادا به راه افتاد که با این کار می‌خواست مانع از اتخاذ تصمیماتی در دولت کانادا شود که مشابه رفتار‌های ترامپ بود.

کنگره ایرانیان کانادا برای مخالفت با لایحه تحریم سپاه در سنای کانادا، کمپینی راه اندازی کردند. این کمپین مخالفت‌های خود را در وب سایت‌های خبری و شبکه ‌های اجتماعی منتشر و به اشتراک گذاشت.

واکنش ترانه علیدوستی به یک ضد انقلاب

پس از به راه افتادن این کمپین، یکی از ایرانی‌هایی که آن را بازتوئیت، حمایت و بازنشر داد ترانه علیدوستی بازیگر پرطرفدار و مطرح سینما بود.

این موضع گیری بازیگر زن سینمای ایران بقدری برای ضدانقلاب سنگین بود که از همان آغاز تخریب، توهین و هجمه علیه وی را در دستور کار قرار دادند.

ترانه علیدوستی

آیا این مطلب مفید بود؟ 3
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید