پیشنهاداتی برای تزیین دیوار پشت تلویزیون

دیوار پشت تلویزیون و تزیین محیط ازراف آن می تواند تابلویی از خلاقیت و ایده پردازی شما باشد ، اگر شما هم بدتان نمی آید که در نشیمنتان تمرکز از صفحه سیاه تلویزیون بردارید به ایده های پیشنهادی ما برای تزیین دیوار پشت تلویزیون نگاهی بیندازید 

دیوار پشت تلویزیون

ساخت گالری دیواری اطراف تلویزیون

طراحی دیوار پشت تلویزیون به شکل گالری بسیار زیبا و جذابه و البته سرگرم کننده. برای این کار شما میتونین از تابلوهای مختلف و یه چیدمان زیبا برای ایجاد گالریتون استفاده کنین. بهتره تابلوهاتون دارای یه سری ویژگی مشترک باشن مثل یه موضوع ثابت در طرح، رنگ قاب ها یا جنس اونها.

 

دیوار پشت تلویزیون

در انتخاب سایز تابلوها برای قرار دادن در اطراف تلویزیون دقت کنید

 در انتخاب ابعاد تابلوها دقت کنین که بیش از اندازه کوچیک نباشن تا در قیاس با ابعاد تلویزیون به چشم بیان و چیدمان زیباتری داشته باشین. برای قرار دادن تابلوها روی دیوار شما میتونین مستقیما اونها رو روی دیوار نصب کنین یا از شلف هایی استفاده کنین که تابلوها رو روی اونها قرار بدین.

در انتخاب ابعاد تابلوها

اکسسوری های جذاب برای تزیین اطراف تلویزیون

شما مجبور نیستین برای داشتن یه گالری دیواری فقط از قاب ها استفاده کنین بلکه میتونین با لوازمی مثل فانوس های آویز، آباژور رومیزی، شمع های زیبا و گلدون ها یه دکور زیبا رو ایجاد کنین.

دیوار پشت تلویزیون

 

دیوار پشت تلویزیون

قفسه های تزیینی، بهترین انتخاب برای تزیین دیوار پشت تلویزیون

طراحی یه قفسه بالا و یه قفسه پایین تلویزیون برای قرار دادن کتابها، لوازم تزیینی و حتی یه گلدون زیبا از بهترین راهکارهای دیزاین اطراف تلویزیونه.

دیوار پشت تلویزیون

دیوار پشت تلویزیون رو کلا به طراحی و ایجاد قفسه های تزیینی و همچنین قفسه هایی برای نگهداری از لوازم اختصاص بدین. با این کار هم فضایی برای قرار دادن اکسسوری های جذاب دارین و هم میتونین یه کمد دیواری اضافی توی خونه برای خودتون به وجود بیارین.

دیوار پشت تلویزیون

قاب های زیبای هنری برای پوشاندن تلویزیون روی دیوار

یه راه ساده و شاید کم طرفدار برای تزیین دیوار تلویزیون مخفی کردن اونه. قرار دادن تلویزیون در جعبه ای با درب کرکره ای یا پوشوندن روی تلویزیون با فریم هایی زیبا با تصاویر دلنشین از ساده ترین روش هاست.

دیوار پشت تلویزیون

 

دیوار پشت تلویزیون

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید