بیوگرافی کار دی بی

کار دی بی یا بِلکالیس مارلنیس آلمانذار (انگلیسی: Cardi B؛ زادهٔ ۱۱ اکتبر ۱۹۹۲) که با نام حرفه ای کاردی بی شناخته شده است، رپ خوان، خواننده، ترانه سرا و شخصیت تلویزیونی اهل ایالات متحده آمریکا است. او متولد و بزرگ شده در برانکس شهر نیویورک است، کاردی ابتدا توجه ها را برای بحث در مورد حرفهٔ او به عنوان یک استریپر در رسانه های اجتماعی به خود جلب کرد.

او بعد از چندین پست و ویدیو در اینستاگرام و واین مشهور شد. از سال ۲۰۱۵ تا سال ۲۰۱۷ به عنوان یک عضو از مجموعه تلویزیون واقع نما عشق و هیپ هاپ:نیویورک در شبکهٔ وی اچ وان ظاهر شد. کاردی بی سه شماره از تک آهنگ های ۱۰۰ آهنگ برتر بیلبورد در آمریکا را به دست آورده است.

ترانه «بوداک زرد» او را به دومین زن رپر در جدول پس از لارین هیل در سال ۱۹۹۸ رساند. آهنگ «من آن را دوست دارم» او را به اولین زن رپر در جدول بهترین آهنگ چندگانه رساند و همکاری با گروه مارون ۵ در آهنگ "دختران شبیه تو" رکورد اورا تمدید کرد. اولین آلبوم استودیوی او "تهاجم حریم خصوصی" در سال ۲۰۱۸ که دو آهنگ مقدمه را شامل می شد، در شماره اول بیلبورد۲۰۰ شروع به کار کرد و رکورد چندین جریان مختلف را شکاند. در همان سال، او در بین ۱۰۰ نفر تأثیر گذار در جهان قرار گرفت.

در میان جوایز متعدد او، او هفت نامزدی جایزه گرمی، دو رکورد جهانی گینس، سه جوایز موسیقی آمریکا، سه جایزه موزیک ویدئوی ام تی وی، نه جایزه BET هیپ هاپ و یک جایزه موسیقی بیلبورد دریافت کرده است. او بیش از ۳۴ میلیون پرونده را تنها در ایالات متحده فروخته است.

کار دی بی

کار دی بیو ریحانا

کاردی بی در سال ۲۰۱۷ دوستی خود را با آفست عضوی از گروه آمریکایی میگوس شروع کرد و در ۲۷ اکتبر همان سال نامزد کردند.

در ۷ آوریل ۲۰۱۸ کاردی بی بارداری خود را از آفست در برنامه پخش زنده شنبه شب اعلام کرد؛ در ۲۵ ژوئن ۲۰۱۸ سایت خبرگزاری TMZ سند ازدواجی را پیدا کرد که نشان می داد آن ها در سپتامبر ۲۰۱۷ به طور خصوصی در اتاق خواب خود ازدواج کرده بودند، پس از انتشار این خبر کاردی بی آن را تأیید کرد. در ۱۰ ژوئیه ۲۰۱۸ کاردی بی و آفست صاحب دختری بنام Kulture Kiari Cephus شدند. در ۵ دسامبر ۲۰۱۸ کاردی بی در حساب اینستاگرام خود اعلام کرد که از آفست جدا شده است؛ و به زودی دنبال کارهای طلاق می روداما کمی پس از آن و عذرخواهی های عمومی آفست در کنسرت های کاردی و توییترش، کاردی دوباره با آفست آشتی می کند و الان باز هم باهم هستند.

کاردی بی کاتولیک است؛ او «ارتباط قوی» با خدا را در مصاحبه ها ذکر کرده و اغلب می گوید که او به طور مستقیم با خدا ارتباط برقرار می کند.

کار دی بی

تصاویر کار دی بی

تصاویر بدون آرایش کار دی بی

کار دی بی

تصاویر بدون آرایش کار دی بی

کار دی بی

کار دی بی بدون آرایش

کار دی بی

تصاویر کار دی بی بدون آرایش

کار دی بی

تصویر کار دی بی بدون آرایش و میکاپ

آیا این مطلب مفید بود؟ 2
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید