آیا دستمزد رضا رشیدپور برای شب آرام میلیاردی است؟

مشاور مدیر شبکه سه نسبت به شایعه دریافت دستمزد میلیاردی توسط رضا رشیدپور واکنش نشان داد. برنامه «شب آرام» با اجرای رضا رشیدپور روی آنتن شبکه سه رفت. اما بعد از پخش این برنامه حواشی در فضای مجازی به وجود آمد که رضا رشیدپور برای ویژه برنامه شب یلدا دستمزد میلیاردی دریافت کرده که مردم نسبت به آن واکنش نشان دادند و سرانجام مشاور مدیر شبکه سه نسبت به این حواشی پاسخ داد.

رضا رشیدپور

مشاور مدیر شبکه سه

پاسخ به دستمزد رضا رشیدپور

شبکه سه سیما برای شب یلدا ، ویژه برنامه ۲ قسمتی با نام "شب آرام" را با اجرای رضا رشیدپور تدارک دیده که در همان ابتدای راه دستخوش حواشی شده است.رشیدپور در این برنامه، کمپینی برای آزادی زندانیان با بدهی زیر ۱۰ میلیون تومان راه انداخته که به مذاق برخی خوش نیامده و برای مخدوش کردن این کمپین دستاویز شایعات عجیب و غریب شده اند. در یکی از این شایعات که متعلق به یک توئیت است، آمده: "آقای رشیدپور که داره از پولدارها برای کمک به زندانیان زیر ده میلیون تومن سکه جمع می کنه یک میلیارد تومن دستمزد برای دو شب اجرای ویژه برنامه شب یلدا گرفته! خودش حالا باید چند تا سکه بده؟"

رضا رشیدپور

دستمزد رضا رشیدپور

اما در همین رابطه کوروش کمره ای، روابط عمومی شبکه سه سیما اعلام کرده است: "خبر نادرست نه تنها با آوردن گزاره منبع موثق اعتبار نمی گیرد بلکه اعتبار رسانه را خدشه دار می کند. برای برنامه "شب آرام" هنوز هیچ قراردادی با تهیه کننده بسته نشده و شایعه مبلغ دستمزد آقای رشیدپور با واقعیت فاصله بسیاری دارد."

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید