بازگشت رضا رشید پور به تلویزیون

رضا رشید پور مجری حرفه ای و دوست داشتنی تلویزیون که با برنامه حالا خورشید در زندگی روزانه مردم جا باز کرده بود به طور ناگهانی از پخش شبکه سه کنار گذاشته شد. اما او این بار با یک ویژه برنامه به مناسبت شب یلدا به تلویزیون باز می گردد. در ادامه در نیک صالحی جزئیات بازگشت رضا رشیدپور به تلویزیون را می بینید. « برنامه شب آرام » از آیتم های متفاوتی تشکیل شده و مهمانان مختلفی در حوزه های گوناگون مهمان این برنامه خواهند شد.

رضا رشید پور

رضا رشید پور در شب آرام

رضا رشیدپور سال گذشته هم «شب آرام» را به عنوان برنامه ویژه شب یلدا در دو شب متوالی روی آنتن برد. «شب آرام» نام برنامه ویژه شبکه سه برای شب یلدا است. برنامه ای که قرار است اجرای آن را رضا رشیدپور برعهده داشته باشد و با همکاری تیم «حالا خورشید» ساخته می شود.او که ۲۲اسفند با «حالا خورشید» و آنتن صبحگاهی شبکه سه خداحافظی کرد، قرار بود خیلی زود بعد از عید به تلویزیون برگردد اما این برگشت حدود ۹ماه طول کشید و باکس صبح شبکه سه هم به گروه برنامه ساز دیگری سپرده شد تا شایعه شکرآب میان مدیران تلویزیون و این مجری مطرح قوت بگیرد.

رضا رشید پور

عکس رضا رشید پور

برنامه شب آرام

پس از آن رشیدپور تصمیم گرفت از تلویزیون به سینما برود و یک فیلم سینمایی با موضوع مورد علاقه اش یعنی پرواز تهیه کند. فیلمی که جز همان خبر اولیه خبر دیگری از آن منتشر نشد و مشخص نیست در کدام مرحله متوقف شده یا شاید کارش کند پیش می رود. حالا اما پس از مدت ها بی خبری این چهره تلویزیونی با برنامه شب آرام به تلویزیون برمی گردد و طبق شنیده ها تدارک ویژه ای هم برای این برنامه از ساخت آیتم های ویژه تا مهمانان ویژه دیده است.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید