سیما تیرانداز در سریال شام ایرانی

حضور سیما تیرانداز در سریال « شام ایرانی » بعد از شبنم قلی خانی ، سیما تیرانداز دومین بازیگر ایرانی «شام ایرانی» است که حضور او در این پروژه رسانه ای می شود.رایزنی و انتخاب بازیگران ایرانی و خارجی همزمان ادامه دارد. این برنامه برای عرضه در رسانه خانگی ساخته شده است و خوانندگان موسیقی پاپ و سنتی، بازیگران سینما و ورزشکاران رشته های مختلف در این برنامه باهم رقابت می کنند.

سیما تیرانداز

عکس جدید سیما تیرانداز

حضور یک بازیگر آذربایجانی برای این پروژه قطعی شده و هنرمندانی از ترکیه، لبنان و احتمالا هند نیز به پروژه خواهند پیوست.اخیرا عکسی با عنوان تصویر لو رفته از بازیگر زن ترکیه ای «شام ایرانی» در فضای مجازی منتشر شد که علیرضا طهرانی مجری طرح مجموعه این شایعه را تکذیب و اعلام کرد بازیگر ترکیه ای سریال مرد خواهد بود.
«شام ایرانی» به دنبال تجربه های موفق «هفت شهر عشق» و «هفت روز و هفت ساعت» ابوطالب، با حضور بازیگران خارجی ساخته می شود.در این فصل جدید، از چهره های جدیدی که در فصل های گذشته حضور نداشته اند استفاده می شود.«شام ایرانی» تفاوت ها و شباهت های فرهنگی مهمان پذیری و پذیرایی از مهمان خوانده و ناخوانده را در ایران و کشورهای منطقه مقایسه می کند.هر بازیگر به عنوان میزبان، ضمن پذیرایی از مهمان هایش برای آنها یک سورپرایز (شگفتانه) خواهد داشت.

سیما تیرانداز

سریال شام ایرانی

شخصیت ها
قسمت اول: اشکان خطیبی ، رامبد جوان ، سروش صحت ، مهدی پاکدل
قسمت دوم: بهاره رهنما ، شقایق دهقان ، لادن طباطبایی ، سحر زکریا
قسمت سوم: مهران غفوریان ، حمید عسگری، امیرحسین رستمی، کامبیز دیرباز
قسمت چهارم: فیروز کریمی، اکبر عبدی ، بیژن بنفشه خواه، رضا داوودنژاد
قسمت پنجم: محمدرضا شریفی نیا ، محمدرضا هدایتی، برزو ارجمند ، رضا شفیعی جم
قسمت ششم: پوریا پورسرخ ، سام درخشانی ، پژمان بازغی ، هادی کاظمی
قسمت هفتم: حمید لولایی، مهران رجبی، علی صادقی، یوسف تیموری
قسمت هشتم: نسرین مقانلو ، نرگس محمدی ، لاله اسکندری ، بهنوش بختیاری

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید