متین ستوده در نمایش «دراکولای سفید»

متین ستوده در «دراکولای سفید» با طراحی و کارگردانی محسن میرزاخانی و تهیه کنندگی مشترک حسام آهنگر و محسن میرزاخانی از ساعت ۲۰:۳۰ یکم دی ماه در سالن صنوبر پردیس تئاتر شهرزاد به صحنه می رود. حضور بازیگر جنجالی در “دراکولای سفید”/ اثر تازه متین ستوده روی صحنه تئاتر همزمان با معرفی بازیگران نمایش «دراکولای سفید»، بلیت فروشی این اثر آغاز شد.

متین ستوده

عکس جدید متین ستوده

متین ستوده ، سمیرا حسینی ، دانیال چاووشی، ایمان مهدی زاده، حمید نورزاده، احسان اصغری، عرفان فهرستی، نسیم کیانی، محدثه قانع و امیر محمد چاووشی از جمله بازیگرانی هستند که در این اثر به ایفای نقش می پردازند.این نمایش روایت زندگی دختری بوده که در بند اسارت به سر می برد. تنها راه نجات او آمدن فردی است که از آن با نام دراکولای سفید یاد می شود ...

متن این اثر توسط دانیال چاووشی و محسن میرزاخانی به نگارش درآمده است.شرکت راسام به عنوان سرمایه گذار در این پروژه تئاتری حضور دارد.

متین ستوده

متین ستوده در دراکولا


گفتنی است که شرکت راسام به عنوان سرمایه گذار در این پروژه تئاتر حضور دارد.از دیگر عوامل این اثر می توان به: سارا اسکندری(طراح گریم )، ماهرخ سلیمانی پور(طراحی لباس)، وحید لاری(طراح صحنه)، دانیال چاووشی(مدیر تولید، دستیار اول کارگردان و برنامه ریز)، مهشید سلطانی(منشی صحنه، مجری نور و صدا)، یوسف محوی، امیر محمد چاووشی(گروه کارگردانی)، علیرضا خسروی(انتخاب موسیقی میکس و افکت)، فریال تقی پور و مهشید محمودی(مدیران صحنه)، بابک پورشیر(عکاس) و حامد قریب(آرت استوری)(روابط عمومی و مشاور رسانه ای) اشاره کرد.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید