عکس لو رفته از ملیکا شریفی و هدایت هاشمی در پشت صحنه فیلم «کتونی زرنگی»

ملیکا شریفی هنرپیشه با استعداد سینما و تلویزیون،به تازگی با به اشتراک گذاشتن عکسی از خود و هدایت هاشمی در فیلم کتونی زرنگی ها صفحه شخصی اینستاگرام خود را بروز کرد. فیلم «کتونی زرنگی» نخستین سریال تلویزیونی علی ملاقلی پور به تهیه کنندگی محمدرضا شفاه با پایان پیش تولید، جلوی دوربین رفت. پیرامون آخرین وضعیت تولید این سریال به کارگردانی علی ملاقلی پور گفت: تصویربرداری سریال «کتونی زرنگی» از اواسط مهرماه آغاز شده و هم اکنون در حدود ۴۰ درصد آن انجام شده است.

ملیکا شریفی

عکس جدید ملیکا شریفی

هدایت هاشمی، افسانه چهره آزاد ، ملیکا شریفی نیا، علی سلیمانی، محمود جعفری، علیرضا جعفری و مصطفی ساسانی بازیگران اصلی و رادمهر رزمجوی و عماد شعبانی بازیگران خردسال «کتونی زرنگی» را تشکیل می دهند. بازیگران دیگری نیز در ادامه مسیر به پروژه خواهند پیوست.

ملیکا شریفی

ملیکا شریفی و هدایت هاشمی در پشت صحنه فیلم «کتونی زرنگی»

«کتونی زرنگی» یک کمدی پرانرژی اجتماعی است که نگارش فیلمنامه آن را محسن ملکی و حسین حقیقی در حدود ۲۰ قسمت برعهده داشته اند. در خلاصه داستان «کتونی زرنگی» آمده است: "آقام همیشه میگه زِرنگ ته چاهه...، ولی نمی دونه اگه من ته چاهم باشم، کفترِ چاهی ام، بالاخره می پرم! "

ملیکا شریفی

تصاویر زیبای ملیکا شریفی

این سریال در «باشگاه فیلم سوره» و به سفارش گروه فیلم و سریال شبکه سه سیما تولید می شود و طبق برنامه ریزی ها قرار است در زمستان امسال روی آنتن برود.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید