پاسخ مهناز افشار به جلیل محبی

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر در صفحه توئیتری خود پاسخ دندان شکنی را به اظهارنظر مهناز افشار درباره حقوق زنان داد. مهناز افشار بازیگر محبوب که اخیرا از ایرانه رفته است هم واکنشی نشان داد که در ادامه مشاهد می فرمایید.

مهناز افشار

عکس جدید مهناز افشار

جلیل محبی در توئیتر
ستاد امر به معروف اگر می خواست از شما شکایت کند درباره شیر خشک های آلوده شکایت می کرد.حجت الاسلام و المسلمین جلیل محبی، دبیر ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر ضمن انتشار پستی در صفحه شخصی اش به توئیت جنجالی مهناز افشار درباره حقوق زنان واکنش نشان داده و پاسخ این سلبریتی پرحاشیه را داد.گفتنی است؛ جلیل محبی روز گذشته مطلبی را درباره مصاحبه زهرا امیر ابراهیمی در توئیتر خود منتشر کرد و به نوعی کاربران و فعالان توئیتر را به پرده پوشی از ماجرای این بازیگر دعوت کرده بود. پس از انتشار این توئیت، مهناز افشار بازیگر پرادعای سینما که مدتی است در خارج از کشور مشغول فعالیت های نامتعارف است، نظر خود را ذیل پست دبیر ستاد احیاء امر به معروف منتشر کرد.

مهناز افشار

حجت الاسلام جلیل محبی

اینستاگرام مهناز افشار

مهناز افشار در واکنش به این توییت نوشت: دو بار بابت شکایت از طرف نهاد شما در مورد دختران خیابان انقلاب و احترام به حق انتخاب زن بازخواست شدم و همچنان با چنین اتهاماتی احضاریه دارم. کاش اگر این شما هستید کمک کنین زنان و دخترانمان بابت زن بودنشان اینقدر مورد بی مهری و بی عدالتی قرار نگیرند.وکیل مدافع مهناز افشار ۱۳ آذر ماه درباره وضعیت پرونده موکلش توضیحاتی ارائه کرد و گفت: پاره ای از اتهامات موکلم عبارت است از تبلیغ علیه نظام و جریحه دار کردن عفت عمومی و نشر اکاذیب.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید