عکس پوستر فیلم آشفتگی بدون تصویر مهناز افشار

پوستر فیلم آشفتگی بدون تصویر مهناز افشار منتشر شد. بعد از شاه کش این دومین فیلمی از مهناز افشار است که دچار محدودیت های تبلیغاتی می شود.برای معرفی فیلم آشفتگی باید گفت سال ۹۷، بی شک یکی از پرکارترین سال های کاری فریدون جیرانی است.به نظر می رسد حضور مهناز افشار در یک برنامه استعدادیابی ماهواره ای، دلیل این اتفاق باشد.

مهناز افشار

عکس جدید مهناز افشار

مهناز افشار در آشفتگی

افشار در واکنش به این اتفاق نوشت: اما من وجود دارم، نفس می کشم و هنوز هستم...، من خودم را سانسور نمی کنم امیدوارم از دیدن فیلم سینمایی آشفتگی لذت ببرید.«آشفتگی» به کارگردانی فریدون جیرانی و با نقش آفرینی مهناز افشار، بهرام رادان ، مهران احمدی ، نسیم ادبی ، نازنین صلح جو، احسان محمدی و دریا مشرقی ساخته شده است و از چهارشنبه ۲۷ آذر در سینماهای سراسرکشور اکران می شود.

مهناز افشار

پوستر فیلم آشفتگی بدون تصویر مهناز افشار

داستان «آشفته گی»، شبیه به «قرمز» و «خفه گی» داستان عشق و جنایت است با همان درهم پیچیدگی و تم تصویری که در «خفه گی» شاهدش بودیم. حضور مجدد مسعود سلامی به عنوان مدیر فیلمبرداری نیز این ظن را تقویت می کند که دغدغه ای تازه به دغدغه های جیرانی اضافه شده است و او هم چنان امیدی به عشق در دهه ۹۰ ندارد و معتقد است که عشق این روزها به جنایت ختم خواهد شد.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید