استایل متفاوت کمند امیر سلیمانی در اکران سینمایی مطرب

کمند امیر سلیمانی بازیگر توانا و با استعداد سینما و هنرپیشه ۴۶ ساله ایرانی با حضور داشتن در مراسم اکران خصوصی فیلم سینمایی «مطرب» و منتشر کردن عکس جدید صفحه شخصی خود را بروز کرد. فیلم سینمایی «مطرب» به کارگردانی مصطفی کیایی ، چهره های برجسته ای مانند: پرویز پرستویی ، کمند امیر سلیمانی، الناز شاکر دوست، امین مقدم، حبیب رضایی ، مهران احمدی ، محسن کیایی ، لیندا کیانی ، عایشه گل ، حسین امیدی ، مجید صالحی ، افسانه چهره آزاد ، مهدی پاکدل ، سانیا سالاری و .. حضور داشتند.

کمند امیر سلیمانی

عکس کمند امیر سلیمانی

کمند امیر سلیمانی نوشت :
سلام این متن رو برای اون عزیزانی مینویسم که خودشون و اطرافیانشون و زندگیشون رو دوست دارن.زندگی یه قانونی داره به اسم۱۰-۹۰ یعنی هر حالی که ما داریم ۱۰درصدش مربوط به اتفاقاییه که میفته و ۹۰ درصدش شکل برخورد ما با ماجراست برای خود من هم این روزا سخت ترین و غمگین ترین روزای عمرمه ولی هم نسلای من دوره جنگ رو یادشونه که ما خیلی چیزا نداشتیم ولی امید داشتیم و روحیه و اخلاق. الان ما همه دور و برمون بچه و نوجوان داریم وظیفه مونه که بهشون امید به زندگی و هدفمندی رو یاد بدیم افسردگی و بی اعصابی فقط محیط خونمون و به دنبالش محیط اجتماعیمون رو مسموم میکنه.

بیاید از امروز تصمیم بگیریم هوای همو داشته باشیم با تخریب شخصیت همدیگه چیزی نصیبمون نمیشه ولی با همدلی و مهر حداقل چیزی که نصیبمون میشه حال خوب خودمونه. ساده ترین کار اینه که به هم لبخند بزنیم و به هم بفهمونیم که کنار هم هستیم. از نظر من این صفحه خانوادگی و محترمه. به احترام دوستای خوبم کامنتها رو میبندم تا اون تعداد افراد اندک که اشتباها وارد جمع ما شدن خودشون برن بیرون امیدوارم هفته خوبی داشته باشیم

کمند امیر سلیمانی

کمند امیر سلیمانی در مراسم اکران خصوصی فیلم سینمایی «مطرب»

فیلم سینمایی مطرب

داستان این فیلم دربارهٔ یک خواننده کاباره ای است که پیش از اوج گرفتن با وقوع انقلاب ۱۳۵۷ همچون این طیف خواننده ها از صحنه کنار می رود اما چون به اندازه کافی از شهرت و اقبال نیز برخوردار نبوده، نمی تواند خواننده لس آنجلسی شود و در نهایت به خواننده مراسم تبدیل می شود و….

آیا این مطلب مفید بود؟ 1
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید