تظاهرات ضد رونالدو در هتل مرکور سارانسک

تظاهرات ایرانی ها مقابل هتل مرکور سارانسک این خبری بود که امروز در هه خبرگزاری ها تیتر خورد .و از رفتار عجیب ایرانی ها علیه رونالدو خبر می دهد.

تیم ملی ایران امشب در آخرین دیدارش در مرحله گروهی جام جهانی مقابل پرتغال قرار خواهد گرفت؛ دیداری که با پیروزی در آن، می تواند به مرحله بعد رقابت صعود کند.

هواداران ایرانی که با حضور پرتعدادشان در دیدار مقابل اسپانیا، توجهات را به خود جلب کرده بودند، این بار ساعت ها پیش از آغاز دیدار برابر پرتغال، خبرساز شدند.
برخلاف کازان که از امکانات رفاهی مناسبی برخوردار است، در سارانسک به عنوان یکی از کوچکترین شهرهای میزبان جام جهانی، شرایط اسکان هوادارانی که برای دیدن بازی های تیم های محبوب شان به روسیه رفته اند، چندان فراهم نیست و به همین دلیل، هواداران از جمله طرفداران ایرانی در شهرهای اطراف از جمله چبکسری، اولیانوف و پنزا اقامت داشتند.

اما اولین گروه از هواداران ایرانی که شب گذشته خود را به سارانسک رساندند، از روی گزارش هایی که سایت های خبری در مورد محل اقامت تیم پرتغال منتشر کرده بودند، خود را به مقابل "هتل مرکور" رساندند؛ هتلی مجلل در بولشویتسکایا اولیتسا، یکی از معدود خیابان های شیک سارانسک. پیدا کردن این هتل در شهر کوچکی مانند، سارانسک اصلا کار سختی نیست و در مدت کوتاهی، تعداد قابل توجهی از طرفداران ایرانی مقابل هتل مرکور تجمع کردند.

اما قصد این هواداران، دیدن یا عکس گرفتن با ستاره های پرتغال نبود. آنها با این هدف به هتل مرکور رفتند که با ایجاد سر و صدا، مانع از استراحت بازیکنان پرتغال شوند. یکی از آنها به خبرنگارانی که ساعت 30 دقیقه بامداد دوشنبه خود را به هتل مرکور رسانده بودند، گفت:" اومدیم جلو هتل محل اقامت تیم پرتغال، نذاریم استراحت کنن، نذاریم بخوابنن، تا صبح می زنیم، می کوبیم، ای شالله فردا نای رفتن نداشته باشن. ببینیم چی می شه."

در این بین تصویری منتسب به رونالدو منتشر شد که در آن به نظر می رسد ستاره پرتغال با حضور مقابل پنجره اتاقش، از طرفداران ایرانی می خواهد که از ایجاد سر و صدا خودداری کنند.

این اتفاق در حالی رخ داد که تیم پرتغال، برخلاف تیم ایران که شنبه شب به سارانسک پرواز کرد، صبح یکشنبه خود را به این شهر رساند و آخرین جلسه تمرینی اش را به جای ورزشگاه موردویا اره نا، در کمپ ساترن در مسکو برگزار کردند. این مسئله روز گذشته تعجب خبرنگارانی که به دنبال کسب خبر از آخرین تمرین پرتغال بودند را به همراه داشت اما با اتفاق دیشب، به نظر می رسد بخشی از ابهام این مسئله روشن شده است.

احتمالا کادر فنی پرتغال احتمال رقم خوردن چنین اتفاقی را در شهر کوچکی مانند سارانسک می داده و همین باعث شده تا تصمیم بگیرند بازیکنان تیم تنها یک شب در این شهر اقامت داشته باشند.

البته تجمع هواداران ایرانی، برخلاف آنچه آن هوادار انتظار داشت، تا صبح به طول نینجامید و با حضور گروه دیگری از طرفداران ایران که به رفتار آنها اعتراض داشتند، این تجمع به پایان رسید.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید