بهاره 5 ساله در دستان سه مرد شیطان صفت 

تعرض به بهاره 5 ساله پرونده سیاهی دیگری است که از آزار و اذیت کودکان در این کشور و این سرزمین می گوید . این پرونده ها که روز به روز  بر تعداد آنها افزوده می شود ، یک حقیقت تلخ را به بانگ بلند می گوید  ما دنیای کودکان را تیره ساخته ایم .

محمدرضا کریمی، عموی بهاره دختر 5 ساله خمینی شهری  تأیید می‌کند که هفته گذشته برادرزاده‌اش، مورد تجاوز قرار گرفته است.
به گفته وی، بهاره 5 سال دارد و هم‌اکنون از وضعیت بهداشتی خوبی برخوردار است.
اما وی در مورد جزییات این حادثه چیزی نمی‌گوید و خاطرنشان می‌کند که مقام‌های مسئول پلیس در خمینی شهر وعده داده‌اند که این موضوع را به صورت جدی مورد پی‌گیری قرار می‌دهند و به همین خاطر، آن‌ها در شرایط کنونی حاضر به رسانه‌ ای کردن این حادثه و جزییات آن نیستند.

همچنین بخوانید:

این در حالی است که وقوع این رویداد از چند روز به این‌ سو عملا رسانه‌ای شده و در صفحات اجتماعی دست به دست شده است.
کریمی افزود که منتظر پی‌گیری این حادثه از سوی نیروهای پلیس هستند، اما اگر وعده‌های آن‌ها عملی نشد و به نتیجه‌ نرسید، در آن صورت جزییات این حادثه را رسانه‌ ای خواهند کرد.
او در پاسخ به سوالی در مورد هویت فرد متجاوز، گفت که هنوز این فرد شناسایی نشده است.

در همین حال، مسعود فریادی، مسئول امور حوادث  و زندانیان سفارت جمهوری اسلامی افغانستان در تهران با تأیید این حادثه می‌گوید که قضیه تحت بررسی پلیس و کمیشنری سازمان ملل در امورپناهندگان قرار دارد.
به گفته وی، متأسفانه متهم قضیه هنوز دستگیر نشده است.ب

ر اساس این گزارش، بهاره 5 ساله در کوچه جلوی خانه‌شان در خمینی شهر، مشغول بازی بوده که 3 مرد متجاوز  در فرصت مناسبت جلوی دهان او را گرفته و چشمش را می‌بندد و به خرابه‌یی که نزدیک خانه آن‌ها بوده، می‌برند و به او تجاوز می‌کنند. به دنبال این رویداد، دختر 5 ساله بی‌هوش می‌شود و بعد از چند ساعت، همسایه بهاره او را پیدا کرده و به خانه آن‌ها می‌برد .با دیدن وضعیت بهاره، او را سریع به بیمارستان اشرفی اصفهانی انتقال می‌دهند.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید