عامل تعرض وآزار و اذیت کودکان دستگیر شد 

آزار و اذیت کودکان باز سوژه خبرها شده است و این بار یک شیطان 42 ساله با تعرضات جنسی و آزار و اذیت کودکان   مردم یک کشور  را نگران و مضطرب ساخته بود 

«پاول رابرت بوت» متهم ۴۲ ساله‌ با داشتن ۱۸ فقره اتهام از قبیل مزاحمت جنسی، تجاوز و در نهایت تجاوز جنسی به کودکان در دوم آگوست بازداشت شد. او به خاطر تمامی اقدامات کثیفی که انجام داده موجب وحشت مردم آمریکا شده است. مردم آمریکا لقب «شیطان» را به او داده اند.

«بوت» با حضور در دادگاه منطقه‌ای «پولک» به ۳ مورد تعرض درجه یک، یک فقره تعرض جنسی درجه یک، یک فقره تعرض جنسی درجه دو، ۶ فقره تعرض جنسی به کودکان و حمله و اختناق درجه چهار متهم شد.

آزار و اذیت کودکان

شیطان 42 ساله محکوم شد

وی با حضور در دادگاه ۱۰ آگوست در رابطه با تمام اتهامات اظهار بی گناهی کرد و همه‌ آن‌ها را انکار کرد، البته تقصیراتش به اینجا ختم نشد و او به جعل اسناد درجه یک، جعل اسناد درجه دو، سرقت درجه یک که در ۹ فوریه گزارش شده بود نیز متهم شد که در این سرقت او اقدام به دزدی از منزل صاحب کارش و استفاده از اموال مسروقه در خانه اش کرده بود؛ همچنین خسارت کامل ناشی از دزدی ۱.۲۷۴ هزار دلار است.

«بوت» در دادگاه منطقه «پولک» دستگیر و به ۱۰ سال حبس و ۲۶۶ هزار دلار بابت آزار جنسی کودکان و به علاوه ۴۵ هزار دلار بابت جعل اسناد جریمه شد. وی در ۵ سپتامبر با قرار وثیقه آزاد شد و دادگاه نهایی او در ۲۶ سپتامبر برگزار شد.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید