به پسر نوجوان تعرض شده است

و باز هم تعرض و این بار تعرض به یک پسر نوجوان راز قتل دیگری را برملا ساخت ، خبرها حاکی از آن است که پسر نوجوانی که با همدستی یکی از دوستانش مرد کارتن خواب را به قتل رسانده  است مدعی است که مقتول به وی تعرض کرده بود.

بیست و ششم تیر سال ۹۵، مأموران پلیس شهرک ولیعصر از کشف جسد مرد ناشناسی حوالی پل بهاران باخبر و راهی محل شدند.

با انتقال جسد به پزشکی قانونی و تشخیص هویت مشخص شد، جسد متعلق به مرد کارتنخواب ۳۸ ساله به نام صابر است که چند روز قبل بر اثر ضربه چاقو به گردنش کشته شده است.

همچنین در ادامه تحقیقات پلیس دریافت مقتول مدتی قبل با پسر نوجوانی به نام حسن ۱۷ ساله در ارتباط بوده است.

به این ترتیب، پسر نوجوان به عنوان اولین مظنون تحت تعقیب قرار گرفت و چند روز بعد وی شناسایی و بازداشت شد.

حسن در همان بازجویی های اولیه به قتل مرد کارتنخواب با همدستی یکی از دوستانش اقرار کرد و در توضیح به مأموران گفت: «مدتی قبل با صابر آشنا شدم و با هم ارتباط داشتیم. یک شب به خرابه ای که او در آنجا شب ها زندگی می کرد، رفتم. اصرار کرد آن شب را آنجا بمانم. قبول کردم اما نیمه های شب او مرا در خرابه آزار داد. »

متهم در ادامه گفت: «این گذشت و مقتول هر بار از من در خواست ارتباط می کرد. از این وضعیت خسته شده بودم تا اینکه بار آخر تهدید کرد و گوشی موبایلم را به زور گرفت. نمی دانستم چکار کنم به همین دلیل مجبور شدم در این مورد با یکی از بچه های محل به نام سعید که پسر قوی هیکلی بود صحبت کنم. وقتی ماجرا را برای سعید تعریف کردم از او خواستم تا مرد کارتنخواب را ادب کند. او ابتدا قبول نمی کرد اما به خاطر التماس هایم قبول کرد همراهم باشد.»

تعرض به یک پسر نوجوان

به پسر نوجوان تعرض شده است

متهم در خصوص قتل گفت: «روز حادثه در پاتوق مقتول که در خرابه بود قرار گذاشتم و همراه سعید به آنجا رفتم. او با دیدن من و سعید متوجه ماجرا شد و حمله کرد. در آن درگیری سعید با چاقویی که همراه داشت یک ضربه به گردن مقتول زد و سپس چاقو را در جوی آبی انداخت و با هم به خانه برگشتیم.»

بعد از اقرارهای پسر نوجوان، سعید بازداشت شد. او در بازجویی ها با انکار قتل در شرح ماجرا گفت: «حسن در مورد آزار مرد کارتنخواب با من صحبت کرد و خواست تا با هم او را ادب کنیم. قبول نکردم اما با اصرارهای او دلم برایش سوخت و قرار شد برای انتقام گیری از مقتول به خرابه برویم. وقتی به محل حادثه رسیدیم و با مقتول درگیر شدیم حسن خودش به تنهایی او را کشت و من فقط آنها را تماشا می کردم و در قتل نقشی نداشتم.»

با انکار متهمان اما بنا به شواهد و قرائن موجود برای هر دو متهم کیفرخواست صادر و پرونده با درخواست قصاص از سوی اولیای دم به شعبه چهارم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد.

به این ترتیب دو متهم به زودی محاکمه خواهند شد.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید