تعیین جنسیت جنین با جوش شیرین 

تعیین جنسیت جنین با جوش شیرین شاید کمی عجیب به نظر برسد  اما حقیقت دارد و جوش شیرین می تواند در نقش یک مامای تمام عیار ظاهر شود . از دیرباز مسئله تعین جنسیت جنین مسئله ای با اهمیت بوده است مسئله ای که به خاطر پوشیده بودن و پنهان بودش نه تنها خرافات در کنار آن به وجود آمده است بلکه  هر علمی و هر قومی برای خودش راهکارهایی برای پاسخ به این سوال مادران باردار دارد که بچه ام دختر است یا پسر .

تعیین جنسیت جنین با جوش شیرین

هر مادری به محض اینکه خبر بارداری اش را می شنود ، اولین سوالی که در ذهنش شکل می گیرد این است که فرزندم پسر است  یا دختر  ما امروز در تانما فارغ از همه روش ها و شیوه های مدرن به شما می آموزیم که چگونه از جوش شیرین برای تعیین جنسیت جنین خود استفاده کنید . 

گر شما یک مادر باردار هستید به کمک این روش به سادگی و بدون انجام سونوگرافی و تجهیزات پزشکی می توانید از جنسیت جنین خود باخبر شوید.

بسیاری از مردم هنگامی که با یک زن باردار روبرو می شوند نخستین سوالی که از او می پرسند این است که فرزندش پسر است یا  دختر، علاوه بر این خود والدین نیز علاقه دارند در روزهای اولیه از جنسیت کودکشان مطلع شوند به همین دلیل بسیاری از مادران باردار با کمک تست آمنیوسنتز و یا سونوگرافی از دختر یا پسر بودن جنین خود خبردار می شوند.

در اینجا به شما یک راه ساده و کم هزینه برای فهمیدن جنسیت کودک معرفی می کنیم. این تست به کمک جوش شیرین انجام می شود و در مورد این روش بارها در انجمن بارداری بحث شده است.

تعیین جنسیت جنین با جوش شیرین

در این روش شما فقط به یک یا 2 قاشق غذاخوری جوش شیرین نیاز دارید.
مادر باردار ادرار خود را مانند آزمایشگاه در یک ظرف که جوش شیرین در آن وجود دارد بریزد البته بهتر است این آزمایش در صبح انجام شود زیرا ادرار در این زمان نسبتا رقیق بوده به همین دلیل نتیجه دقیق تری به دست می آید اگر پس از ترکیب شدن جوش شیرین و ادرار، حباب  در ظرف مشاهده شد نشانه پسربودن جنین و اگر هیچ واکنشی اتفاق نیفتند نشانه دختر بودن آن است.

البته ناگفته نماند در برخی موارد به دلیل آن که در برخی زنان باردار تغییرات هورمونی زیادی اتفاق می افتد ممکن است که نتیجه دقیق مشاهده نشود.

تعیین جنسیت جنین با جوش شیرین
 

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید