قیمت تماشای خانوادگی بازی ایران - اسپانیا  

پس از صدور مجوز تماشای خانوادگی بازی ایران - اسپانیا در ورزشگاه آزادی ، نحوه خرید نحوه خرید بلیط  این تماشای خانوادگی  اعلام شد .قیمت بلیط تماشای بازی تیم ملی مقابل اسپانیا،  15 هزار تومان است و علاقه ‌مندان می‌توانند از دو طریق این بلیطها را تهیه کنند.
مجوز پخش مسابقات جام جهانى در ورزشگاه یکصد هزار نفرى آزادى ، سه‌شنبه شب از سوی استانداری تهران صادر شد تا علاقه‌مندان به ورزش بتوانند همراه خانواده خود تماشاگر بازی‌ها در ورزشگاه آزادی باشند. این برنامه از فردا با بازی ایران و اسپانیا آغاز و تا 25 تیرماه یک روز پس از بازی فینال، هر روز ادامه خواهد داشت.

برای تماشای بازی تیم ملی مقابل اسپانیا، بلیط 15 هزار تومانی در نظر گرفته شده و علاقه‌مندان به  تماشای خانوادگی دومین بازی تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی  روسیه،  بلیط را از دو طریق می‌توانند تهیه کنند.. راه اول همان مراجعه به درِ غربی مجموعه ورزشی آزادی و تهیه بلیط از گیت‌ها تعبیه شده است. راه دوم نیز مراجعه به سایت اینترنتی «سینمای تیکت» و خرید اینترنتی بلیط است.

باید به این نکته نیز اشاره کرد که قیمت 15 هزار تومانی فقط مربوط به بلیط طبقه اول است و هنوز مبلغی برای قیمت بلیط طبقه دوم مشخص نشده است.

طبق هماهنگی های صورت گرفته یک نمایشگر بزرگ به مساحت 1200 متر مربع در قسمت روبروی جایگاه ورزشگاه آزادی کار گذاشته خواهد شد تا تماشاگران از طبقه اول و دوم ضلع غربی ورزشگاه، تماشاگر بازی‌های جام جهانی از جمله دیدارهای تیم ملی فوتبال ایران باشند.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید