یک مرد در جنگل های آمازون ۲۲ سال است که به تنهایی زندگی می کند مقامات برزیلی او را تنهاترین مرد جهان نامیده اند این مرد آخرین بازمانده از اعضای یک قبیله می باشد او هم قبیله ای های خود را در جریان حمله کشاورزان برزیلی از دست داده است و تنهایی زندگی می کند این مرد کلبه ای را در بالای درختان ساخته است و زندگی می کند او گراز و میمون و پرندگان را شکار می کند و به پرورش میوه و سبزیجات می پردازد.

تنهاترین مرد جهان

چهره مردی که دستکم ۲۲ سال است به تنهایی در جنگل‌های متراکم آمازون در برزیل زندگی می‌کند، بالاخره مشخص شد. ماه گذشته بود که روزنامه گاردین در سایت اینترنتی خود ویدئوی شگفت‌انگیزی را از آخرین بازمانده یک قبیله بدوی آمازون که به مدت بیش از دو دهه به تنهایی در جنگل‌های انبوه برزیل زندگی می‌کند، منتشر کرد. اکنون روزنامه انگلیسی «دیلی‌میل» عکس چهره این مرد که توسط دوربین‌های کار گذاشته شده در جنگل، به ثبت رسیده را در وبسایت خود قرار داده است.

تنهاترین مرد جهان

تنهاترین مرد دنیا

 

مقامات برزیلی معتقدند این مرد که «تنهاترین مرد جهان» لقب گرفته است در دهه ششم زندگی خود به سر می‌برد و هیچ ارتباطی با قبایل آدم‌خواران ندارد.

تنهاترین مرد جهان در برزیل

اعتقاد بر این است که او آخرین بازمانده از اعضای یک قبیله بدوی آمازون است که در سال ۱۹۹۵ هم قبیله‌ای‌های خود را در جریان حمله کشاورزان برزیلی از دست داد و از آن پس به تنهایی در جنگل‌های انبوه این منطقه گذران عمر کرده است. در حال حاضر، نام و نشان دقیقی از او در دست نیست، اما مردم محلی او را به این دلیل که برای شکار یا محافظت از خود اقدام به حفر گودال‌های عمیق در جنگل می‌کند، «مرد گودال» می‌نامند.

تنهاترین مرد جهان

تنهاترین مرد جهان در برزیل

 

تنهاترین مرد جهان در کلبه‌ای که خودش بالای درختان ساخته است زندگی می‌کند، با تیر و کمانی که ساخته دست خودش است گراز جنگلی، پرندگان و میمون‌ها را شکار می‌کند و میوه و سبزیجات مورد نیاز را خودش پرورش می‌دهد.«فونای» یک سازمان دولتی برزیلی است که برای نخستین بار تنهاترین مرد جهان را در جنگل‌های انبوه این کشور کشف کرد. این سازمان وظیفه ردیابی و نظارت بر قبایل بومی برزیل را بر عهده دارد. در ویدئوی کوتاهی که فونای ماه گذشته منتشر کرد و در رسانه‌های مختلفی از جمله گاردین بازنشر شد، تنهاترین مرد جهان در حالی مشاهده می‌شود که با تبر مشغول قطع کردن تنه درختان است.

تنهاترین مرد جهان

جنگل آمازون

 

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید