گروهک داعش و تهدیدهایش برای جام جهانی

تهدیدجام جهانی توسط گروهک داعش برای بار دوم اتفاق افتاده است .گروه وهابی-صهیونیستی داعش با انتشار پوسترهایی، بار دیگر جام جهانی فوتبال ۲۰۱۸ روسیه و بازیکن سرشناس تیم آرژانتین را تهدید کرد.
به گزارش تانما به نقل دیلی میل، گروه وهابی-صهیونیستی داعش با انتشار پوسترهایی، بار دیگر جام جهانی فوتبال 2018 روسیه و بازیکن سرشناس تیم ملی آرژانتین را تهدید کرد. در عنوان این پوسترها خطاب به «گرگ‌های تنها» آمده است: برای فصل شکار آماده شوید.

در تروریسم گرگ تنها به شخصی گفته می‌شود که به تنهایی و بدون اینکه با گروهی ارتباط سازمانی داشته یا از آن کمکی دریافت کند در حمایت از آن گروه، جنبش یا عقیده دست به عملیات تروریستی بزند.

در یکی از پوسترها، صحنه اعدام لیونل مسی ، ستاره تیم ملی فوتبال آرژانتین و تیم باشگاهی بارسلونای اسپانیا، در حالی که لباسی نارنجی بر تن دارد (لباسی که گروگان های این گروه تروریستی زمان اعدام بر تن دارند) و در وسط زمین فوتبال در یک استادیوم پر از تماشاگر در روسیه در مقابل یک داعشی زانو زده، به تصویر کشیده شده است. در جلوی تصویر نیز یک بمب گذار انتحاری داعش به چشم می خورد.

تهدیدجام جهانی توسط گروهک داعش

در پوستر دیگری یک تروریست داعشی روبروی مونیتور بزرگی ایستاده که ورزشگاه های محل برگزاری مسابقات فوتبال جام جهانی 2018 روسیه را نشان می دهد. در زیرنویس این تصاویر با حروف درشت انگلیسی آمده است: اهداف گرگ‌ها.

تهدیدجام جهانی توسط گروهک داعش

پوستر سوم نیز یک داعشی را نشان می دهد که در حالی که یک بمب (به شکل توپ فوتبال) را زیر بغل زده از میان شعله های آتش در یک ورزشگاه و از زمین فوتبال عبور می کند.

تهدیدجام جهانی توسط گروهک داعش

در پوستر چهارم نیز عبارت «همه آنها را بکشید» با حروف درشت انگلیسی درج شده است.

تهدیدجام جهانی توسط گروهک داعش

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید