فیلم سینمایی تگزاس در سینماها

کارگردان فیلم سینمایی تگزاس  مسعود اطیابی است و این فیلم کمدی به عنوان پرفروش ترین فیلم در هفته ای که گذشت انتخاب شد. بعضی از بازیگران این فیلم عبارتند از : پژمان جمشیدی ، سام درخشانی ، حمید فرخ نژاد و تعداد زیادی از بازیگران خارجی .این فیلم درمورد پسری به نام ساسان است که در برزیل زندگی می کند و دوست او بهرام نیز میخواهد مقیم این کشور شود که در این مسیر اتفاقات هیجان انگیزی برای آنها رخ می دهد و فیلم را بسیار جالب می کند.

تگزاس 

تگزاس جدیدترین ساخته مسعود اطیابی که از بیست و نهم فروردین ماه در سینماهای کشور به روی پرده رفت، عنوان پرفروش‌ترین فیلم سینمای ایران را برای دومین هفته متوالی به خود اختصاص داد. این فیلم در هفته گذشته یک میلیارد و ۱۵۹ میلیون تومان فروش کرد تا جمع درآمد آن از گیشه به رقم ۵ میلیارد و ۶۲۸ میلیون تومان برسد. در «تگزاس» حمید فرخ نژاد، سام درخشانی و پژمان جمشیدی نقش‌های اصلی را ایفا می‌کنند.

میزان فروش فیلم های سینمایی در کشور

فیلم سینمایی «مصادره» با در اختیار داشتن ۶۲ سالن نمایش ؛ ۱۵ میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومانفیلم سینمایی«لاتاری» با در اختیار داشتن ۶۰ سالن نمایش؛ ۱۴ میلیارد و ۵۳۰ میلیون تومانفیلم سینمایی« به وقت شام » با در اختیار داشتن ۳۸ سالن نمایش؛ ۱۳ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومانفیلم سینمایی «لونه زنبور» با در اختیار داشتن ۳۶ سالن نمایش؛ ۹ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان

فیلم سینمایی «تگزاس» با در اختیار داشتن ۱۴۹ سالن نمایش؛ ۷ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومانانیمیشن سینمایی «فیلشاه» با در اختیار داشتن ۱۲۰ سالن نمایش؛ ۷ میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان فیلم سینمایی « عصبانی نیستم !» با در اختیار داشتن ۱۲۱ سالن نمایش؛ ۲ میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومانفیلم سینمایی« چهارراه استانبول » با در اختیار داشتن ۱۱۹ سالن نمایش؛ ۱ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان

فیلم سینمایی« خجالت نکش » با در اختیار داشتن ۸۴ سالن نمایش؛ ۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومانفیلم سینمایی«خوک» با در اختیار داشتن ۳۸ سالن نمایش؛ ۷۱۰ میلیون تومان فیلم سینمایی«آن سوی ابرها» با در اختیار داشتن ۱۲ سالن نمایش؛ ۱۲۶ میلیون تومان فیلم سینمایی« جشن دلتنگی» با در اختیار داشتن ۲۷ سالن نمایش؛ ۱۲۵ میلیون تومان در هفته گذشته فیلم‌های سینمایی«تگزاس»، «عصبانی نیستم!»و «خجالت نکش» توانستند بیشترین فروش هفتگی را از آن خود کنند.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید