معاون امنیتی استانداری تهران گفت: فردی به حالت کفن‌پوش در تلاش بود از گیت‌های نهاد کاخ ریاست‌جمهوری بگذرد که با اخطار نیروهای حفاظت نهاد مواجه شد.

سایت شبکه خبر نوشته است: همدانی، درخصوص جزئیات تیراندازی در اطراف نهاد ریاست‌جمهوری، اظهارداشت: فردی به حالت کفن‌پوش در تلاش بود از گیت‌های نهاد ریاست‌جمهوری بگذرد که با اخطار نیروهای حفاظت نهاد مواجه شد.

تیراندازی در اطراف ریاست جمهوری

وی تصریح‌کرد: با تیراندازی مأموران حفاظت این فرد که سلاح سرد داشت، از ادامه مسیر باز می‌ماند و مصدوم می‌شود، در تلاشیم تا هویت فرد مصدوم و علت اقدام او را جویا شویم.

کاخ ریاست جمهوری

تیراندازی در اطراف کاخ ریاست جمهوری

 

اما روایت های دیگری نیز از این اتفاق منتشر شده است. یک کانال حامی دولت (سلام) مدعی شد که صدای تیراندازی در اطراف نهاد ریاست جمهوری سهوی بوده و بخاطر اشتباه یک سرباز رخ داده است.

الف نیز نوشته است: یک منبع آگاه در نهاد ریاست‌جمهوری ⁧ ایران ⁩ گفت که هیچ تیراندازی در کاخ ریاست جمهوری نبوده و صدای انفجار ناشی از آتش‌بازی و مربوط به یک جشن عروسی بوده است.

اما اخبار درباره چرایی شنیده شدن این صدا به همینجا ختم نشد. باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از مدیر کل امنیتی استانداری تهران نوشت: تیراندازی در اطراف نهاد ریاست جمهوری صحت ندارد. صدای ممتد و شبیه تیراندازی شنیده شده در شب جاری و در محدوده پاستور و شایعه های مربوط به آن در فضای مجازی ، برابر رصد صورت گرفته مربوط به پرتاب فشفشه و منور در تالار عروسی بوده است.

آیا این مطلب مفید بود؟
نظر خود را بنویسید! لطفا کلیک کنید